otazka -mobilne telefony

To, co se nehodí jinam..

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
fiveseven
1. Stupeň Varování
Příspěvky: 81
Registrován: 04 Srp 2010 12:38

otazka -mobilne telefony

#1 Příspěvek od fiveseven »

Ako sa dajú odviriť mobilne telofony

Avatar uživatele
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 120014
Registrován: 30 Říj 2003 13:42
Místo/Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: otazka -mobilne telefony

#2 Příspěvek od Rudy »

I pro operační systémy mobilů existují antiviry. Např.: http://www.itrevue.cz/eset-predstavil-a ... ro-mobily/ . Takže pomocí těchto antivirů.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

fiveseven
1. Stupeň Varování
Příspěvky: 81
Registrován: 04 Srp 2010 12:38

Re: otazka -mobilne telefony

#3 Příspěvek od fiveseven »

skôr free program

Avatar uživatele
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 120014
Registrován: 30 Říj 2003 13:42
Místo/Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: otazka -mobilne telefony

#4 Příspěvek od Rudy »

fiveseven napsal:skôr free program
Zkuste zagooglit. Nevím zatím o žádném free AV pro mobilní OS.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Vao02
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 149
Registrován: 21 Srp 2007 20:30

Re: otazka -mobilne telefony

#5 Příspěvek od Vao02 »

Jen budu hádat... problémy s viry se týkají pouze MT s operačním systémem Windows mobile že?
ObrázekObrázekObrázek

fiveseven
1. Stupeň Varování
Příspěvky: 81
Registrován: 04 Srp 2010 12:38

Re: otazka -mobilne telefony

#6 Příspěvek od fiveseven »

ale nie len ma to zaujíma ake sú mobilne antiviry

Avatar uživatele
sudanec
VIP
VIP
Příspěvky: 2120
Registrován: 02 Lis 2006 00:48
Místo/Bydliště: Khartoum, Sudan
Kontaktovat uživatele:

Re: otazka -mobilne telefony

#7 Příspěvek od sudanec »

Vao02 napsal:Jen budu hádat... problémy s viry se týkají pouze MT s operačním systémem Windows mobile že?
Nie.. :)

Free mozte skusit pogooglit dr.web av
Obrázek

fiveseven
1. Stupeň Varování
Příspěvky: 81
Registrován: 04 Srp 2010 12:38

Re: otazka -mobilne telefony

#8 Příspěvek od fiveseven »

a tak seriózne nikto nevie

Avatar uživatele
sudanec
VIP
VIP
Příspěvky: 2120
Registrován: 02 Lis 2006 00:48
Místo/Bydliště: Khartoum, Sudan
Kontaktovat uživatele:

Re: otazka -mobilne telefony

#9 Příspěvek od sudanec »

sudanec napsal:Free mozte skusit pogooglit dr.web av
Obrázek

fiveseven
1. Stupeň Varování
Příspěvky: 81
Registrován: 04 Srp 2010 12:38

Re: otazka -mobilne telefony

#10 Příspěvek od fiveseven »

a ten dr .web aj je taky nejaky program

Avatar uživatele
sudanec
VIP
VIP
Příspěvky: 2120
Registrován: 02 Lis 2006 00:48
Místo/Bydliště: Khartoum, Sudan
Kontaktovat uživatele:

Re: otazka -mobilne telefony

#11 Příspěvek od sudanec »

Ano, je to opensource AV projekt
Obrázek

Vao02
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 149
Registrován: 21 Srp 2007 20:30

Re: otazka -mobilne telefony

#12 Příspěvek od Vao02 »

sudanec napsal:
Vao02 napsal:Jen budu hádat... problémy s viry se týkají pouze MT s operačním systémem Windows mobile že?
Nie.. :)
A kterého operačního systému pro MT se to ještě týká? Symbian, Android, OS X, Palm.....
ObrázekObrázekObrázek

Avatar uživatele
sudanec
VIP
VIP
Příspěvky: 2120
Registrován: 02 Lis 2006 00:48
Místo/Bydliště: Khartoum, Sudan
Kontaktovat uživatele:

Re: otazka -mobilne telefony

#13 Příspěvek od sudanec »

Vao02 napsal:
sudanec napsal:
Vao02 napsal:Jen budu hádat... problémy s viry se týkají pouze MT s operačním systémem Windows mobile že?
Nie.. :)
A kterého operačního systému pro MT se to ještě týká? Symbian, Android, OS X, Palm.....
Symbian a android ano, os x a palm som v zivote nevidel.. ale predpokladam, ze ano
Obrázek

Vao02
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 149
Registrován: 21 Srp 2007 20:30

Re: otazka -mobilne telefony

#14 Příspěvek od Vao02 »

sudanec napsal:.... os x a palm som v zivote nevidel.. ale predpokladam, ze ano
Já to tam psal jen tak po paměti, co jsem kde kdysi slyšel, když jsem kupoval MT... už se to určitě jmenuje jinak, nebo už to neexistuje... ale ten Apple by mě zajímal? Je to totiž dnes dost módní záležitost. PC asi mezi lidma tolik nebude s tímto OS, ale telefonů si myslím, že je poměrně dost i u nás.
ObrázekObrázekObrázek

Avatar uživatele
sudanec
VIP
VIP
Příspěvky: 2120
Registrován: 02 Lis 2006 00:48
Místo/Bydliště: Khartoum, Sudan
Kontaktovat uživatele:

Re: otazka -mobilne telefony

#15 Příspěvek od sudanec »

Operacny system na Mac pocitacoch a telefonoch je dost odlisny.
Nerozumiem, co presne by vas zaujimalo?
Obrázek

Odpovědět