jaky firewall je lepší?
1.Windows
2.Zone Alarm
3.Norton360
abych mohl pouzit nejlepsi ochranu
firewall
Moderátor: Moderátoři
- davidrohusch
- 3. Stupeň Varování
- Příspěvky: 271
- Registrován: 19 Led 2010 20:59
firewall
Někdy mám chuť být rádcem ale od 2let jsem na pc proseděl bez thoo abych se někdy aspoň koukl do Tento Počítač....
NIKDY NEPOUŽÍVEJTE COMBOFIX BEZ POUŽITÍ RÁDCŮ
CCleaner : http://www.slunecnice.cz/sw/ccleaner/st ... t=4f647edc
ComboFix(nepoužívat bez rádců) : Odkaz dostanete po doporučení rádců od rádců
A hlavní stránka týhle úžasný stránky : http://www.viry.cz
NIKDY NEPOUŽÍVEJTE COMBOFIX BEZ POUŽITÍ RÁDCŮ
CCleaner : http://www.slunecnice.cz/sw/ccleaner/st ... t=4f647edc
ComboFix(nepoužívat bez rádců) : Odkaz dostanete po doporučení rádců od rádců
A hlavní stránka týhle úžasný stránky : http://www.viry.cz
-
iwigirl
- VIP

- Příspěvky: 331
- Registrován: 25 Dub 2005 18:27
- Místo/Bydliště: Praha-Bubeneč
- Kontaktovat uživatele:
Re: firewall
Máme zde sekci Firewally, takže ji využijte. Ještě předtím se však zamyslete, zda je otázka formulována tak, aby na ni bylo možno odpovědět.
Zamykám.
Zamykám.
__________________________________________
Přispějete na provoz fóra?