Dotaz

To, co se nehodí jinam..

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Márty84
VIP
VIP
Příspěvky: 21685
Registrován: 05 Pro 2009 20:08
Místo/Bydliště: Ostrava

Dotaz

#1 Příspěvek od Márty84 »

Zdravím :wink: Omlouvám se, pokud už zde podobné téma je, ale zajímal by mě názor ostatních.
Nedávno mi kolega z práce poslal tento odkaz a přemlouval mě, ať to zkusím
h t t p://dc.czechnationalteam.cz/index.html

Máte s tím nějaké zkušenosti?
Jsem možná už paranoidní, ale nějak se mi nelíbí představa, že mi nějaký cizí program šrotuje v pc a ještě odesílá data. Stačí, že to dělá samotný windows :D

Díky za případné reakce :)
Možnost podpořit naše fórum https://platba.viry.cz/payment/

Avatar uživatele
riffman
VIP
VIP
Příspěvky: 3203
Registrován: 20 Říj 2004 07:00
Místo/Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz

#2 Příspěvek od riffman »

zdravim

i my jsme tak nejak zapojeni v podobnem projektu - viz http://www.viry.cz/forum/viewtopic.php?f=15&t=43932
Give us a chance to live
Give us a chance to die
Give us a chance to be free
Without fire from the sky
Give us a chance to love
Give us a chance to hate
Give us a chance, before you kill us all

Odpovědět