Tak já to asi nastavuju v routru špatně,nastavím jméno,heslo,
pak se mi otevře stránka je tam Internet conection,nebo manual Internet,tak co mám voli,volila jsem ten první?
heslo na NB
Moderátor: Moderátoři
Re: heslo na NB
D-Link
WIRELESS 150 ROUTER
DIR-600
WIRELESS 150 ROUTER
DIR-600
Re: heslo na NB
vyřešeno,díky za trpělivost a snahu pomoci.Přišli jsme na to, bylo to jednoduché,ale hledali jsme úplně někde jinde.


Přispějete na provoz fóra?