Zdravím,
mám čítačku kariet APACER AE300, systém Windows 7 x64, ale neviem ju rozbehať, v Tento počítač jednotky mám (na všetky karty ako Micro SD, SD a tak), ale keď vopchám dnu kartu, čitačka nereaguje, neviete poradiť prosím?
čítačka kariet
Moderátor: Moderátoři
-
Martag.o.N
- Vzorný návštěvník

- Příspěvky: 100
- Registrován: 28 Bře 2009 18:51
-
toki
- Vzorný návštěvník

- Příspěvky: 186
- Registrován: 29 Črc 2008 11:15
- Místo/Bydliště: Košice, SK
- Kontaktovat uživatele:
Re: čítačka kariet
Ona je priamo v pc a nikdy predtym som ju nepouzival
Přispějete na provoz fóra?