Černá obrazovka při zapnutí PC, nejde ani nouz. režim
Moderátor: Moderátoři
Re: Černá obrazovka při zapnutí PC, nejde ani nouz. režim
Klidně, když to nebude pro mě moc složitý 
Re: Černá obrazovka při zapnutí PC, nejde ani nouz. režim
Udělal jsem cos mi řekl, ten pokus udělám až zítra pokud to nevadí, mám ještě určité povinnosti 
-
Lukáš Petera
- Návštěvník

- Příspěvky: 1
- Registrován: 30 Pro 2010 13:07
Re: Černá obrazovka při zapnutí PC, nejde ani nouz. režim
Dobrý den, mám stejný problém s počítačemve formě černé obrazovky. Dříve mi šel nouzový režim, ale teď ani ten ne .... kurzor vidím. Rád bych se toho zbavil sám a pročistil to, ale jsem začátečník, tak chci vědět, jestli mi s tím pomůžete a budete mít se mnou ,,trpělivost". Děkuji.
- sudanec
- VIP

- Příspěvky: 2120
- Registrován: 02 Lis 2006 00:48
- Místo/Bydliště: Khartoum, Sudan
- Kontaktovat uživatele:
Re: Černá obrazovka při zapnutí PC, nejde ani nouz. režim
Dobry den,Lukáš Petera napsal:Dobrý den, mám stejný problém s počítačemve formě černé obrazovky. Dříve mi šel nouzový režim, ale teď ani ten ne .... kurzor vidím. Rád bych se toho zbavil sám a pročistil to, ale jsem začátečník, tak chci vědět, jestli mi s tím pomůžete a budete mít se mnou ,,trpělivost". Děkuji.
zalozte si, prosim, vlastne vlakno - ako kazu pravidla nasho fora.
Vdaka

Přispějete na provoz fóra?