Prosím o kontrolu logu. děkuji

Nemáte v tuto chvíli žádný problém s pc a chcete se jen ujistit, že je vše v pořádku?
Vložte log z FRST nebo RSIT.

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Pokud chcete pomoc, vložte log z FRST [návod zde] nebo RSIT [návod zde]

Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.

!NOVINKA!
Nově lze využívat služby vzdálené pomoci, kdy se k vašemu počítači připojí odborník a bližší informace o problému si od vás získá telefonicky! Více na www.neslape.cz
Zpráva
Autor
Avatar uživatele
Caroprd111
VIP
VIP
Příspěvky: 13492
Registrován: 22 Bře 2009 20:48
Místo/Bydliště: Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosím o kontrolu logu. děkuji

#106 Příspěvek od Caroprd111 »

Co konkrétně potřebujete? Pročtěte si návod a něco vyzkoušejte, za zkoušku nic nedáte.
Obrázek

Avatar uživatele
matastol
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 459
Registrován: 09 Bře 2008 10:32
Místo/Bydliště: ČR

Re: Prosím o kontrolu logu. děkuji

#107 Příspěvek od matastol »

Caroprd111 napsal:Co konkrétně potřebujete? Pročtěte si návod a něco vyzkoušejte, za zkoušku nic nedáte.
Akorat je problem ten programek je trial a jde spustit jenom jednou a vickrat už mi to nejde. Odinstaloval jsem to nainstaloval znovu a nic, už ho podruhé nespustim. :(
Tak snad to nebude vir, to přesouvání nějak přežiju. :)

Avatar uživatele
Caroprd111
VIP
VIP
Příspěvky: 13492
Registrován: 22 Bře 2009 20:48
Místo/Bydliště: Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosím o kontrolu logu. děkuji

#108 Příspěvek od Caroprd111 »

Vir to určitě není, zkusím o tom ještě něco najít.
Obrázek

Avatar uživatele
matastol
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 459
Registrován: 09 Bře 2008 10:32
Místo/Bydliště: ČR

Re: Prosím o kontrolu logu. děkuji

#109 Příspěvek od matastol »

Caroprd111 napsal:Vir to určitě není, zkusím o tom ještě něco najít.
Byl by jsem moc rád, zatím Vám za všechno děkuji měj te se. :)

Avatar uživatele
Caroprd111
VIP
VIP
Příspěvky: 13492
Registrován: 22 Bře 2009 20:48
Místo/Bydliště: Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosím o kontrolu logu. děkuji

#110 Příspěvek od Caroprd111 »

Nemáte zač :)
Obrázek

Avatar uživatele
matastol
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 459
Registrován: 09 Bře 2008 10:32
Místo/Bydliště: ČR

Re: Prosím o kontrolu logu. děkuji

#111 Příspěvek od matastol »

Dobrý den
Už se zdalo že ten Alkoho 120% je v pořádku a dnes mi zase vyskočilo tohle viz obr. Dělá to od te doby co jsem použil to SPTD, jde to nějak odinstalovat? (alkohol jsem už přeinstaloval)

Obrázek

Avatar uživatele
Caroprd111
VIP
VIP
Příspěvky: 13492
Registrován: 22 Bře 2009 20:48
Místo/Bydliště: Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosím o kontrolu logu. děkuji

#112 Příspěvek od Caroprd111 »

Alcohol 120% jste přeinstaloval :???: SPTD se neinstalujte, tudíž nemůže jít odinstalovat.
Naposledy upravil(a) Caroprd111 dne 03 Dub 2010 11:10, celkem upraveno 1 x.
Obrázek

Avatar uživatele
matastol
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 459
Registrován: 09 Bře 2008 10:32
Místo/Bydliště: ČR

Re: Prosím o kontrolu logu. děkuji

#113 Příspěvek od matastol »

Caroprd111 napsal:Alcohol 120% jste přeinstaloval :???: SPTD se neinstalujte, tudíž nemůže jít odinstalovat.
Já jsem ho už přeinstaloval. :)

Avatar uživatele
matastol
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 459
Registrován: 09 Bře 2008 10:32
Místo/Bydliště: ČR

Re: Prosím o kontrolu logu. děkuji

#114 Příspěvek od matastol »

Teď jsem chtěl ještě jednou přeinstalovat ten alkohol a mám problém to nejde.

Obrázek

Avatar uživatele
Caroprd111
VIP
VIP
Příspěvky: 13492
Registrován: 22 Bře 2009 20:48
Místo/Bydliště: Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosím o kontrolu logu. děkuji

#115 Příspěvek od Caroprd111 »

Obrázek

Avatar uživatele
matastol
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 459
Registrován: 09 Bře 2008 10:32
Místo/Bydliště: ČR

Re: Prosím o kontrolu logu. děkuji

#116 Příspěvek od matastol »

OK, ale problém je v tom že ten alkohol se nezobrazuje v přidat nebp odebrat programy. on je jenom v nabídce Start-Všechny programy-Alkohol 120-uninstall alkohol. A ani v tom revo se nezobrazuje. :(

Avatar uživatele
Caroprd111
VIP
VIP
Příspěvky: 13492
Registrován: 22 Bře 2009 20:48
Místo/Bydliště: Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosím o kontrolu logu. děkuji

#117 Příspěvek od Caroprd111 »

Nejde odinstalovat přes instalátor :???:
Obrázek

Avatar uživatele
matastol
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 459
Registrován: 09 Bře 2008 10:32
Místo/Bydliště: ČR

Re: Prosím o kontrolu logu. děkuji

#118 Příspěvek od matastol »

Ne nejde :(

Avatar uživatele
Caroprd111
VIP
VIP
Příspěvky: 13492
Registrován: 22 Bře 2009 20:48
Místo/Bydliště: Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosím o kontrolu logu. děkuji

#119 Příspěvek od Caroprd111 »

Zkuste znova nainstalovat, restartovat PC a poté zkusit odinstalovat.
Obrázek

Avatar uživatele
matastol
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 459
Registrován: 09 Bře 2008 10:32
Místo/Bydliště: ČR

Re: Prosím o kontrolu logu. děkuji

#120 Příspěvek od matastol »

Ok

Odpovědět