LOG se sem bohuzel nevejde tak zde ->
Kód: Vybrat vše
http://leteckaposta.cz/965739896EDIT: tak co jsem si vsimnul to dela jen u instalacek a programu..
Moderátor: Moderátoři

Kód: Vybrat vše
http://leteckaposta.cz/965739896


vpohode.. radsi jsem to cele zformatoval znova.. nejspis jsem si tam natahnul nejakej bordel z ex. hdd.. tedka to radsi prescanuju nez to tam vsecko zase hodimUnlimited_Killer napsal:Možná vy mohl stačit jen opravná instalace.
