Cs 1.6 hlp

To, co se nehodí jinam..

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Avatar uživatele
Unlimited_Killer
Přítel fóra
Přítel fóra
Příspěvky: 1969
Registrován: 24 Srp 2009 16:18

Re: Cs 1.6 hlp

#16 Příspěvek od Unlimited_Killer »

Udělejte prosím screen nastavení grafiky v CS.
inactive

Rohlicek
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 22
Registrován: 30 Led 2010 10:37

Re: Cs 1.6 hlp

#17 Příspěvek od Rohlicek »


Avatar uživatele
Unlimited_Killer
Přítel fóra
Přítel fóra
Příspěvky: 1969
Registrován: 24 Srp 2009 16:18

Re: Cs 1.6 hlp

#18 Příspěvek od Unlimited_Killer »

Zkuste snížit Gammu a Brightness.
inactive

Rohlicek
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 22
Registrován: 30 Led 2010 10:37

Re: Cs 1.6 hlp

#19 Příspěvek od Rohlicek »

stale nic

Avatar uživatele
Unlimited_Killer
Přítel fóra
Přítel fóra
Příspěvky: 1969
Registrován: 24 Srp 2009 16:18

Re: Cs 1.6 hlp

#20 Příspěvek od Unlimited_Killer »

Nemáte nějak specificky nastavený rate? Zkuste CS znovu přeinstalovat (aby tam byl čistý config).
inactive

Rohlicek
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 22
Registrován: 30 Led 2010 10:37

Re: Cs 1.6 hlp

#21 Příspěvek od Rohlicek »

Dobrá zkusím,ale teď musim do práce takže zítra vám napisu jak to dopadlo a uvidime. jinak díky za rady :-)

Avatar uživatele
Unlimited_Killer
Přítel fóra
Přítel fóra
Příspěvky: 1969
Registrován: 24 Srp 2009 16:18

Re: Cs 1.6 hlp

#22 Příspěvek od Unlimited_Killer »

0K, bohužel není zač.
inactive

Rohlicek
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 22
Registrován: 30 Led 2010 10:37

Re: Cs 1.6 hlp

#23 Příspěvek od Rohlicek »

Tak už sem to rozšlapal :-) stačilo vymazat valve složku z registru a nainstalovat cele znova :-)

Avatar uživatele
Unlimited_Killer
Přítel fóra
Přítel fóra
Příspěvky: 1969
Registrován: 24 Srp 2009 16:18

Re: Cs 1.6 hlp

#24 Příspěvek od Unlimited_Killer »

0K, super. :worship: :bye: :closed:
inactive

avatar
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 204
Registrován: 18 Led 2010 19:02
Místo/Bydliště: SK Košice

Re: Cs 1.6 hlp

#25 Příspěvek od avatar »

:shock: Ale toto je nelegálny software. :)
Rohlicek napsal:
Unlimited_Killer napsal:Zkuste zajít na nějaký nejobyčejnější server a jestli to dělá i tam.
Zkuste nainstalovat jen patch v23b (nutný k hraní po Internetu).
zkusil sem patch v23b i nakej obyc server a nic porad se to cuka, je to proste takovej trhanej obraz vzdycky jednou za 5 sekund se to trhnem ale pingy ani fps mi neskace
Rohlicek napsal:
Unlimited_Killer napsal:Zkoušel jste CS přeinstalovat? Co máte za patche?
zkousel, mel sem patch 36,tedka sem zkousel 33 a 26 a stale nic. uz fakt nevim nic me nenapada.jo a jeste na serveru kde je vice pluginu se mi to seka cesteji
Do legal netreba inštalovať žiadny patch.

Avatar uživatele
riffman
VIP
VIP
Příspěvky: 3203
Registrován: 20 Říj 2004 07:00
Místo/Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Cs 1.6 hlp

#26 Příspěvek od riffman »

proc tedy kuprikladu ke GTA - San Andreas existuji celkem dva oficialni patche?
Give us a chance to live
Give us a chance to die
Give us a chance to be free
Without fire from the sky
Give us a chance to love
Give us a chance to hate
Give us a chance, before you kill us all

avatar
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 204
Registrován: 18 Led 2010 19:02
Místo/Bydliště: SK Košice

Re: Cs 1.6 hlp

#27 Příspěvek od avatar »

Lebo CS legal je cez steam a steam má autoupdater. K legal stiahnutý patch nenájdete. A aj krabicová verzia tiež funguje cez steam. Rovnako ako aj Cod MW2 napríklad.

Stiahnutá verzia sa nazýva non-steam a nemá steam a ani autoupdater a sťahujú sa patch. A je nelegálna :!:

Avatar uživatele
Unlimited_Killer
Přítel fóra
Přítel fóra
Příspěvky: 1969
Registrován: 24 Srp 2009 16:18

Re: Cs 1.6 hlp

#28 Příspěvek od Unlimited_Killer »

A proč odpovídáte a lezete do cizího tématu, i když je vyřešené?
inactive

avatar
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 204
Registrován: 18 Led 2010 19:02
Místo/Bydliště: SK Košice

Re: Cs 1.6 hlp

#29 Příspěvek od avatar »

Len som chcel informovať.
99% s legal nieje.

iwigirl
VIP
VIP
Příspěvky: 331
Registrován: 25 Dub 2005 18:27
Místo/Bydliště: Praha-Bubeneč
Kontaktovat uživatele:

Re: Cs 1.6 hlp

#30 Příspěvek od iwigirl »

Prozatím zamykám, předpokládám ale, že se zde ještě jeden příspěvek objeví.
:arrow: Chcete se stát vzorným návštěvníkem? Podrobnosti naleznete ZDE.
:arrow: VIRY řešte zde na fóru, pokud máte technický dotaz či dotaz související s chodem fóra, pište na iwi(zavináč)forum.viry.cz
:arrow: pomohla Vám moje rada? podpořte fórum smskou, přes SuperCash nebo nově přes PayPal :)
__________________________________________

Zamčeno