Jaké ICQ ?

To, co se nehodí jinam..

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
paboz
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 97
Registrován: 25 Zář 2009 12:19

Jaké ICQ ?

#1 Příspěvek od paboz »

Prosim je rozdil myslim tim v bezpečnosti pro PC když použivam ICQ nainstalované nebo bez instalace z centrumu ?

Avatar uživatele
Marek-26
Přítel fóra
Přítel fóra
Příspěvky: 1000
Registrován: 16 Pro 2006 15:53
Místo/Bydliště: Brüx/Praha

Re: Jaké ICQ ?

#2 Příspěvek od Marek-26 »

Rozdíl bude minimální :wink:

Odpovědět