problém s Facebookem...

To, co se nehodí jinam..

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Avatar uživatele
StyFFler
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 2
Registrován: 01 Led 2010 18:00

problém s Facebookem...

#1 Příspěvek od StyFFler »

Zdravim všechny po oslavách Nového roku :P
Mám takovej menši problém s Facebookem... prostě sem se ráno připojil, pohoda a když sem jednou obnovil, změnilo se to na, zdá se mi, starší verzi (viz. obrázek). Zkoušel sem si dát Všechny příspěvky, místo původního Aktulizace stavů, ale bez úspěchu. Nevim, jestli má někdo problém jako já, tak doufám, že mi alespoň trochu poradíte. Předem Děkuji ;)

EDIT: Používám FireFox a to samé dělá i v IE, i v nejnovější verzi Opery... několikrát obnovim, a změní se to na původní facebook... když ale zase několirkát obnovim, změní se na tohle...

MisoB
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 89
Registrován: 20 Črv 2008 12:56

Re: problém s Facebookem...

#2 Příspěvek od MisoB »

Skus vymazat Cookies a vsetky take ,,vecicky,, s CCleaner... :)

Avatar uživatele
StyFFler
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 2
Registrován: 01 Led 2010 18:00

Re: problém s Facebookem...

#3 Příspěvek od StyFFler »

Zkoušel jsem to, ale stále beze změny. Když sem si založil nový účet, tak ten problém tam není. Ale přihlásím se na starý účet a stále to dělá - po několika obnovení se to změní na tenhle zvláštní a po dalších zase na tenhle ... nevím, jestli to může dělat nějaká aplikace na facebooku, ale nejspíše ne, páč já moc aplikací nepoužívám...

Odpovědět