Vas oblubeny E-mail Client

Návody, recenze, diskuze, řešení problémů

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.

Ktorý E-mail Client preferujete?

Apple Mail
1
1%
Barca
0
Žádné hlasy
Claws Mail
0
Žádné hlasy
Eudora
0
Žádné hlasy
Evolution
0
Žádné hlasy
IBM Lotus Notes
0
Žádné hlasy
IncrediMail
3
2%
KMail
0
Žádné hlasy
Microsoft Outlook
33
19%
Microsoft Entourage
0
Žádné hlasy
Microsoft Outlook Express
5
3%
Mozilla Thunderbird
73
42%
Opera Mail
4
2%
Pegasus
0
Žádné hlasy
PocoMail
0
Žádné hlasy
SeaMonkey
0
Žádné hlasy
The Bat!
3
2%
Windows Live Mail / Windows Mail
6
3%
Online e-mailoví klienti (gmail, seznam, atlas, ...)
42
24%
iný, napíšte aký
4
2%
 
Celkový počet hlasů: 174

Zpráva
Autor
Avatar uživatele
Marek-26
Přítel fóra
Přítel fóra
Příspěvky: 1000
Registrován: 16 Pro 2006 15:53
Místo/Bydliště: Brüx/Praha

Re: Vas oblubeny E-mail Client

#16 Příspěvek od Marek-26 »

Tak vedle Outlooku Express na kterém jsem asi jako drtivá většina lidí začínal teď momentálně vítězí Mozilla Thunderbird. Zkouším PostBox a ještě nějaké co se točí okolo Mozilly. Ale Thunderbird vítězí zatím a asi z pohodlnosti nadále bude :wink: No a nově v práci offisáckej outlook tak s ním trošku bojuju :lol:

Igorg
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 176
Registrován: 18 Říj 2006 08:54
Místo/Bydliště: podkroví
Kontaktovat uživatele:

Re: Vas oblubeny E-mail Client

#17 Příspěvek od Igorg »

Outlook se mi zatím v životě nějak vyhýbá... 2 roky jsem měl Mozilla Thunderbird, jinak většinou seznam, v práci lotus notes a řeknu Vám, že je to všechno na jedno kopyto :arcisit:
"Peníze vládnou světem !"
„Kdo vládne penězům ?“
... kdo zná odpověď, ví, kdo vládne světu.

Avatar uživatele
Caroprd111
VIP
VIP
Příspěvky: 13492
Registrován: 22 Bře 2009 20:48
Místo/Bydliště: Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Re: Vas oblubeny E-mail Client

#18 Příspěvek od Caroprd111 »

Já jedu na Microsoft Outlook 2003. Antispam mám ESS 4 takže se o bezpečnost moc nezajímám.
Obrázek

Karol_R
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 32
Registrován: 10 Dub 2009 11:19

Re: Vas oblubeny E-mail Client

#19 Příspěvek od Karol_R »

Dlho som pouzival Thunderbird ale co som pred cca 1.5 rokom nahodil Vistu pouzivam Windows Mail...na beznu postu mi akosi uplne postacuje.
Kaspersky Internet Security

bigjohn
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 52
Registrován: 06 Bře 2005 09:45
Místo/Bydliště: Trenčín

Re: Vas oblubeny E-mail Client

#20 Příspěvek od bigjohn »

Na oboch compoch na XP a na Viste... Thunderbird....Prítulný, free, Outlook som v rámci Office 2003 nepoužíval, teraz som kúpil Office 2007 pre domácnosti a tam pre istotu ani nie je... :James008:
C2Q Q8200, Gigabyte EP45-UD3LR, 8GB Kingston HyperX 1066 MHz, HDD Samsung HD642JJ 640 GB, NVIDIA Gigabyte 9600 GT-512 MB-pasív, Enermax Modu82+ 525W, Thermaltake Matrix VD3000BN, DVDRW Samsung SH-S223B SATA, Windows 8 Pro, HP L2208W 22“
Notebook: Dell Studio 1537+Windows 7, Dell Inspiron N5040+Windows 7

Hack2er
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 1
Registrován: 26 Črv 2009 08:30
Místo/Bydliště: Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Re: Vas oblubeny E-mail Client

#21 Příspěvek od Hack2er »

Jedine Apple Mail...velmi rychla a kvalitna aplikacie na e-maily. Skvely spam recognition ale vdaka serveru sa odchyti skoro vsetko.
http://www.gigacast.cz - Skvelá nová spoločenská sieť alebo vyskúšajte neuveriteľne rýchly imagehosting a fotogalériu http://www.gmage.sk. Obrázek

Avatar uživatele
earl
VIP
VIP
Příspěvky: 1279
Registrován: 14 Pro 2005 20:59
Místo/Bydliště: Brno

Re: Vas oblubeny E-mail Client

#22 Příspěvek od earl »

Kdyz,tak Thunderbird,ten mi vyhovoval,hlavne spamovy filtr byl good.

Nyni pouze pres webove rozhrani.
Autoruns + HitmanPro + UPM + Avenger + GMER + OTM + AVPTool + RSIT + RootRepeal
________________________________________________________________________________________
ObrázekAKTUALIZOVANY ANTIVIR A PERSONALNI FIREWALL JSOU DVE NEZBYTNE OCHRANNE KOMPONENTY KAZDEHO PC,PRIPOJENEHO DO INTERNETU!!!
ObrázekZALOHOVANIM OSOBNICH DAT O NE NEPRIJDETE V PRIPADE FATALNICH PROBLEMU SE SOFTWAREM I HARDWAREM!!
ObrázekNEPOUZIVEJTE COMBOFIX NA VLASTNI PEST, POUZE, POKUD K TOMU BUDETE VYZVANI.PRI NESPRAVNE MANIPULACI S NIM MUZE DOJIT K ZNEFUNKCNENI SYSTEMU!
Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek
___________________________________________________________
----------------------earl@forum.viry.cz-----------------------

honzikPP
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 39
Registrován: 12 Srp 2009 14:02

Re: Vas oblubeny E-mail Client

#23 Příspěvek od honzikPP »

Ja pouzivam Outlook 2007. Sice mi trosku dlhsie trvalo nez som ho nastavil ale teraz bezi skvelo. Stahuje mi RSSky, a postu mi kontroluje kazdych 10 min takze okamzite viem, ze mi prisiel mail. O bezpecnost sa moc nestaram lebo postu kontroluje ESS3 a spam filter na konci mojho VPN tunela. Naviac moj notebook ma taku malu fičurinku, ze mi sivieti modra dioda ak pride mail :lol: Skusal som aj Thunderbird ale dizajnovo mi nesadol... asi mam predsa len radsej lentilky od MS :D

Vao02
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 149
Registrován: 21 Srp 2007 20:30

Re: Vas oblubeny E-mail Client

#24 Příspěvek od Vao02 »

honzikPP napsal:.... Skusal som aj Thunderbird ale dizajnovo mi nesadol...
Pokud si dobre vzpominam, tak design u MT jde upravovat dle libosti ( pluginy ... skiny ) a dokonce myslim, ze i jde, aby vypadal i jako MS Outlook :) Ja treba v praci musim pouzivat Outlook, neb tu nic jinyho nenainstaluju :) Je to vec zvyku. Nadavam, protoze nevim kde co v nem je a kde a jak nastavit. Cili ciste jen precist a poslat mail a nic vic, na to sem dokonce prisel i relativne rychle :lol: V praci ale nemusim resit systemove naroky ms baliku a stabilitu a co ja vim jeste. To je vec adminu. Jak je to s ms balikem ve Win7 netusim :wink: Cili doma MT ( a dokonce v defaaultnim skinu pac jsem linej :P ) a Kmail.
ObrázekObrázekObrázek

Avatar uživatele
xtractorek
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 173
Registrován: 01 Črv 2007 16:39
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Vas oblubeny E-mail Client

#25 Příspěvek od xtractorek »

Používám momentálně Windows Live mail, ale to jen proto, že mám teďka nové Windows 7.
Není to trvalé řešení.

fNxXx
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 1
Registrován: 28 Říj 2009 14:10
Místo/Bydliště: Stráž pod Ralskem
Kontaktovat uživatele:

Re: Vas oblubeny E-mail Client

#26 Příspěvek od fNxXx »

Abych řekl pravdu tak ani jedno protože mi to příjde zbytečné.

Avatar uživatele
sudanec
VIP
VIP
Příspěvky: 2120
Registrován: 02 Lis 2006 00:48
Místo/Bydliště: Khartoum, Sudan
Kontaktovat uživatele:

Re: Vas oblubeny E-mail Client

#27 Příspěvek od sudanec »

fNxXx napsal:Abych řekl pravdu tak ani jedno protože mi to příjde zbytečné.
Vobec nepouzivate e-mail?
Obrázek

killerkr
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 7
Registrován: 07 Zář 2009 15:19

Re: Vas oblubeny E-mail Client

#28 Příspěvek od killerkr »

Outlook od microsoftu naprosto pro obyčejné používání stačí. A má ho skoro každý protože skoro každy má sadu Office. Ale třeba ho každý nepoužívá ale v PC má
RSIT - - CCLEANER - - SAS - - MBAM - - SVI - - StartUpLite - - GMER - - RootRepeal - - DrWeb CureIt - - AVPTool

Nepoužívejte COMBOFIX bez doporučení rádce! Při špatné manipulaci může dojít k poškození systému !

-----------------------------------------Chcete podpořit naše forum? Informace zde---------------------------------------

Avatar uživatele
determinátor
Nedůvěryhodný
Příspěvky: 25
Registrován: 15 Pro 2009 17:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Vas oblubeny E-mail Client

#29 Příspěvek od determinátor »

Outlook 2010 + business contact manager. Beta je zadarmo a na žiadne chyby som nenatrafil. :wink:
Ten e-mail nieje môj. :-D

Avatar uživatele
techno2000
3. Stupeň Varování
Příspěvky: 191
Registrován: 24 Črc 2008 17:42
Kontaktovat uživatele:

Re: Vas oblubeny E-mail Client

#30 Příspěvek od techno2000 »

ja použivam Microsoft Outlook 2003 a o bezpecnost sa stara ESS 3. Ale obcas pouzivam aj normal free mail na nete kde mi chodia len newslettery, reklamy atd o ktore mam zajem...
Obrázek
Obrázek

Odpovědět