Outlook 2007

To, co se nehodí jinam..

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Avatar uživatele
mapo44
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 307
Registrován: 08 Srp 2010 14:16
Místo/Bydliště: Bratislava

Outlook 2007

#1 Příspěvek od mapo44 »

Bez názvu.jpg
Bez názvu.jpg (164.55 KiB) Zobrazeno 1757 x
Zdravím, neviem prečo mi od istého času stále toto vypisuje, keď chcem zavrieť poštu.

Avatar uživatele
JaRon
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15890
Registrován: 29 Bře 2005 13:39
Místo/Bydliště: BB-SK

Re: Outlook 2007

#2 Příspěvek od JaRon »

ahoj.
moznosti je viac, pre zaciatok skus:
1. zvacsit velkost suboru virtuálnej pamate nape. o 500MB
2. vycistit PC s CCleanerom + restart
FRST |ADWCleaner |MBAM |CCleaner |AVPTool

V prípade spokojnosti je možné podporiť fórum
https://platba.viry.cz/payment/

Avatar uživatele
mapo44
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 307
Registrován: 08 Srp 2010 14:16
Místo/Bydliště: Bratislava

Re: Outlook 2007

#3 Příspěvek od mapo44 »

Zdravím, PC pravidelne čistím a virt. pamäť je 1216 MB, ale pozriem sa na to, aj keď doteraz to bolo takto a nevyskakovalo to okno.

Odpovědět