vyskakovaci okna

Nemáte v tuto chvíli žádný problém s pc a chcete se jen ujistit, že je vše v pořádku?
Vložte log z FRST nebo RSIT.

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Pokud chcete pomoc, vložte log z FRST [návod zde] nebo RSIT [návod zde]

Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.

!NOVINKA!
Nově lze využívat služby vzdálené pomoci, kdy se k vašemu počítači připojí odborník a bližší informace o problému si od vás získá telefonicky! Více na www.neslape.cz
Odpovědět
Zpráva
Autor
Conder
VIP
VIP
Příspěvky: 4400
Registrován: 30 Pro 2013 22:29
Místo/Bydliště: Bratislava

Re: vyskakovaci okna

#1 Příspěvek od Conder »

Ahoj :)

:arrow: Stiahni AdwCleaner: https://toolslib.net/downloads/finish/1/
  • Uloz na plochu a ukonci vsetky programy
  • Spusti AdwCleaner ako spravca
  • Odsuhlas licencne podmienky
  • Klikni na Skenovat nyni (Scan now) a pockaj na dokoncenie
  • Nechaj zaskrtnute vsetky nalezy
  • Klikni na Cisteni a opravy (Clean and Repair) a potvrd restart PC teraz
  • Po restartovani PC sa otvori AdwCleaner, klikni na Zobrazit soubor protokolu
  • Otvori sa log, jeho obsah sem skopiruj
Absolvent skoly pre novacikov :)
E-mail: conder (zavinac) forum.viry.cz

Ak nieco nie je jasne, pytaj sa. Odporucam mat vzdy zalohovat dolezite data (dokumenty, fotky a ine).

Fixlisty a ine scripty su pisane len pre konkretny PC. Nepouzivajte ich na inych zariadeniach, inak hrozi poskodenie systemu alebo strata dat.
Ak mate podobny problem ako iny uzivatel, prosim, zalozte si vlastnu temu.

V pripade spokojnosti je mozne podporit forum. Dakujeme!

Conder
VIP
VIP
Příspěvky: 4400
Registrován: 30 Pro 2013 22:29
Místo/Bydliště: Bratislava

Re: vyskakovaci okna

#2 Příspěvek od Conder »

:arrow: Poprosim o obidva logy z FRST (FRST.txt a Addition.txt) podla tohto navodu: https://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=13&t=154679
Absolvent skoly pre novacikov :)
E-mail: conder (zavinac) forum.viry.cz

Ak nieco nie je jasne, pytaj sa. Odporucam mat vzdy zalohovat dolezite data (dokumenty, fotky a ine).

Fixlisty a ine scripty su pisane len pre konkretny PC. Nepouzivajte ich na inych zariadeniach, inak hrozi poskodenie systemu alebo strata dat.
Ak mate podobny problem ako iny uzivatel, prosim, zalozte si vlastnu temu.

V pripade spokojnosti je mozne podporit forum. Dakujeme!

Conder
VIP
VIP
Příspěvky: 4400
Registrován: 30 Pro 2013 22:29
Místo/Bydliště: Bratislava

Re: vyskakovaci okna

#3 Příspěvek od Conder »

:arrow: Otvor poznamkovy blok (Win+R -> notepad -> enter)
  • Skopiruj nasledujuci text a vloz ho do poznamkoveho bloku:

    Kód: Vybrat vše

    Start
    CloseProcesses:
    CreateRestorePoint:
    
    PowerShell: Get-ChildItem -Path "$ENV:USERPROFILE\Desktop" -Recurse -Force | Measure-Object -Property Length -Sum
    File: C:\Program Files\Common Files\Bitdefender\SetupInformation\CL-22-B4ADED13-2FD4-4CC3-9FAB-96B990F5AAA0\setuplauncher.exe
    File: C:\Program Files\Intel\SUR\QUEENCREEK\esrv_svc.exe
    File: C:\Program Files (x86)\HiSuite\HandSetService\HuaweiHiSuiteService64.exe
    File: C:\Program Files (x86)\Synology\Assistant\UsbClientService.exe
    Folder: C:\WINDOWS\SysWOW64\qfuywrai
    Folder: C:\Users\Zdeněk\AppData\Roaming\juvy05izx2c
    Folder: C:\Program Files\Intel\SUR
    CMD: type "C:\Program Files\Intel\SUR\QUEENCREEK\task.vbs"
    
    CHR HKLM\SOFTWARE\Policies\Google: Restriction <==== ATTENTION
    HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Start Page = about:blank
    HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Search Page = hxxp://go.microsoft.com
    HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Default_Page_URL = about:blank
    HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Default_Search_URL = hxxp://go.microsoft.com
    HKU\S-1-5-21-2861560486-2024932042-3958806256-1001\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Search Page = hxxp://go.microsoft.com
    HKU\S-1-5-21-2861560486-2024932042-3958806256-1001\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Start Page = about:blank
    HKU\S-1-5-21-2861560486-2024932042-3958806256-1001\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Default_Search_URL = hxxp://go.microsoft.com
    HKU\S-1-5-21-2861560486-2024932042-3958806256-1001\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Secondary Start Pages = hxxp://www.lenovo.com
    FF Extension: (No Name) - C:\Program Files (x86)\Mozilla Firefox\browser\features\{32082DD9-C536-43AA-AF48-D266049C6FDA}.xpi [2018-10-31] [not signed]
    CHR HomePage: Default -> hxxp://www.centrum.cz/
    CHR StartupUrls: Default -> "hxxp://www.centrum.cz/"
    CHR NewTab: Default ->  Active:"chrome-extension://ofmacdiceehcibkfednmgpkhgfhpacgi/newtab.html", Active:"chrome-extension://jpfpebmajhhopeonhlcgidhclcccjcik/newtab.html"
    S3 Microsoft SharePoint Workspace Audit Service; "C:\Program Files (x86)\Microsoft Office\Office14\GROOVE.EXE" /auditservice [X]
    S2 MicroV2Service; C:\Users\Zdeněk\AppData\Local\William\William.dll [X]
    S2 vsservp; "C:\Program Files\Bitdefender\Bitdefender Security\vsservp.exe" [X]
    2018-10-31 23:14 - 2018-10-31 23:18 - 000000000 ____D C:\WINDOWS\SysWOW64\qfuywrai
    2018-10-31 23:13 - 2018-10-31 23:18 - 000000000 ____D C:\Users\Zdeněk\AppData\Roaming\juvy05izx2c
    2018-11-01 20:17 - 2018-07-10 05:13 - 000000736 _____ C:\DelFix.txt
    Task: {2E3BA783-7176-4A58-9CC6-7B53A623CAD5} - System32\Tasks\USER_ESRV_SVC_QUEENCREEK => "C:\WINDOWS\System32\Wscript.exe" //B //NoLogo "C:\Program Files\Intel\SUR\QUEENCREEK\task.vbs"
    AlternateDataStreams: C:\ProgramData\Temp:1CE11B51 [153]
    
    Hosts:
    EmptyTemp:
    End
  • Uloz na plochu s nazvom fixlist.txt
  • Spusti znovu FRST a klikni na Fix
  • Po dokonceni si FRST vyziada restart PC, potvrd kliknutim na OK
  • Po restartovani PC bude na ploche subor Fixlog.txt, jeho obsah sem skopiruj
Absolvent skoly pre novacikov :)
E-mail: conder (zavinac) forum.viry.cz

Ak nieco nie je jasne, pytaj sa. Odporucam mat vzdy zalohovat dolezite data (dokumenty, fotky a ine).

Fixlisty a ine scripty su pisane len pre konkretny PC. Nepouzivajte ich na inych zariadeniach, inak hrozi poskodenie systemu alebo strata dat.
Ak mate podobny problem ako iny uzivatel, prosim, zalozte si vlastnu temu.

V pripade spokojnosti je mozne podporit forum. Dakujeme!

Conder
VIP
VIP
Příspěvky: 4400
Registrován: 30 Pro 2013 22:29
Místo/Bydliště: Bratislava

Re: vyskakovaci okna

#4 Příspěvek od Conder »

:arrow: Otvor poznamkovy blok (Win+R -> notepad -> enter)
  • Skopiruj nasledujuci text a vloz ho do poznamkoveho bloku:

    Kód: Vybrat vše

    Start
    CloseProcesses:
    CreateRestorePoint:
    Folder: C:\Users\Zdeněk\AppData\Roaming\juvy05izx2c
    2018-10-31 23:13 - 2018-10-31 23:18 - 000000000 ____D C:\Users\Zdeněk\AppData\Roaming\juvy05izx2c
    Hosts:
    EmptyTemp:
    End
  • Klikni na Subor a potom na Ulozit
  • Vpravo dole vyber kodovanie Unicode
  • Subor uloz na plochu s nazvom fixlist.txt
  • Spusti znovu FRST a klikni na Fix
  • Po dokonceni si FRST vyziada restart PC, potvrd kliknutim na OK
  • Po restartovani PC bude na ploche subor Fixlog.txt, jeho obsah sem skopiruj
Absolvent skoly pre novacikov :)
E-mail: conder (zavinac) forum.viry.cz

Ak nieco nie je jasne, pytaj sa. Odporucam mat vzdy zalohovat dolezite data (dokumenty, fotky a ine).

Fixlisty a ine scripty su pisane len pre konkretny PC. Nepouzivajte ich na inych zariadeniach, inak hrozi poskodenie systemu alebo strata dat.
Ak mate podobny problem ako iny uzivatel, prosim, zalozte si vlastnu temu.

V pripade spokojnosti je mozne podporit forum. Dakujeme!

Conder
VIP
VIP
Příspěvky: 4400
Registrován: 30 Pro 2013 22:29
Místo/Bydliště: Bratislava

Re: vyskakovaci okna

#5 Příspěvek od Conder »

:arrow: Ako to vyzera s PC? Nastala nejaka zmena alebo su este nejake problemy?
Absolvent skoly pre novacikov :)
E-mail: conder (zavinac) forum.viry.cz

Ak nieco nie je jasne, pytaj sa. Odporucam mat vzdy zalohovat dolezite data (dokumenty, fotky a ine).

Fixlisty a ine scripty su pisane len pre konkretny PC. Nepouzivajte ich na inych zariadeniach, inak hrozi poskodenie systemu alebo strata dat.
Ak mate podobny problem ako iny uzivatel, prosim, zalozte si vlastnu temu.

V pripade spokojnosti je mozne podporit forum. Dakujeme!

Conder
VIP
VIP
Příspěvky: 4400
Registrován: 30 Pro 2013 22:29
Místo/Bydliště: Bratislava

Re: vyskakovaci okna

#6 Příspěvek od Conder »

:arrow: Tak este upraceme po pouzitych nastrojoch:
Absolvent skoly pre novacikov :)
E-mail: conder (zavinac) forum.viry.cz

Ak nieco nie je jasne, pytaj sa. Odporucam mat vzdy zalohovat dolezite data (dokumenty, fotky a ine).

Fixlisty a ine scripty su pisane len pre konkretny PC. Nepouzivajte ich na inych zariadeniach, inak hrozi poskodenie systemu alebo strata dat.
Ak mate podobny problem ako iny uzivatel, prosim, zalozte si vlastnu temu.

V pripade spokojnosti je mozne podporit forum. Dakujeme!

Odpovědět