Restart

To, co se nehodí jinam..

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Zpráva
Autor
Avatar uživatele
Viruskill
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 938
Registrován: 23 Bře 2014 17:09
Místo/Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Restart

#1 Příspěvek od Viruskill »

Zdravím,

mám dotaz. Existuje rychlý, softwarový restart kompu pro XP? Děkuji.

Pavel Šimon
Jsem zapojen do systému BOINC.

Avatar uživatele
JaRon
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15890
Registrován: 29 Bře 2005 13:39
Místo/Bydliště: BB-SK

Re: Restart

#2 Příspěvek od JaRon »

ahoj,
doporucujem si prestudovat shutdown /?
Spustis s príkazového riadku - command
FRST |ADWCleaner |MBAM |CCleaner |AVPTool

V prípade spokojnosti je možné podporiť fórum
https://platba.viry.cz/payment/

Avatar uživatele
Viruskill
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 938
Registrován: 23 Bře 2014 17:09
Místo/Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Restart

#3 Příspěvek od Viruskill »

Zdravím,

asi rychlý restart neexistuje.

Pavel Šimon
Jsem zapojen do systému BOINC.

Avatar uživatele
Viruskill
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 938
Registrován: 23 Bře 2014 17:09
Místo/Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Restart

#4 Příspěvek od Viruskill »

Zdravím,

může se to uzavřít. :closed: Děkuji.

Pavel Šimon
Jsem zapojen do systému BOINC.

Zamčeno