Zdravím,
co mám dělat, aby to šlo? Čistý Windows XP se zkopíruje z hadru na jiný hadr. Spustit to z něj nejde a
to vím. Je nějaké řešení, aby to šlo? Pokud to vůbec jde. Nemám s tím zkušenost. Děkuji.
Pavel Šimon
WIN XP a boot
Moderátor: Moderátoři
- Viruskill
- Návštěvník

- Příspěvky: 938
- Registrován: 23 Bře 2014 17:09
- Místo/Bydliště: Liberec
- Kontaktovat uživatele:
WIN XP a boot
Jsem zapojen do systému BOINC.
- Viruskill
- Návštěvník

- Příspěvky: 938
- Registrován: 23 Bře 2014 17:09
- Místo/Bydliště: Liberec
- Kontaktovat uživatele:
Re: WIN XP a boot
Zdravím,
nejde to. Tady dávám odkaz - https://technet.idnes.cz/naklonujte-si- ... ftware_dvr . Děkuji.
Pavel Šimon
nejde to. Tady dávám odkaz - https://technet.idnes.cz/naklonujte-si- ... ftware_dvr . Děkuji.
Pavel Šimon
Jsem zapojen do systému BOINC.
Přispějete na provoz fóra?