Start kompu.

To, co se nehodí jinam..

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Avatar uživatele
Viruskill
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 938
Registrován: 23 Bře 2014 17:09
Místo/Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Start kompu.

#136 Příspěvek od Viruskill »

INFO
Přílohy
Slepeno 800x323.png
Slepeno 800x323.png (133.14 KiB) Zobrazeno 1759 x
Jsem zapojen do systému BOINC.

Avatar uživatele
Viruskill
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 938
Registrován: 23 Bře 2014 17:09
Místo/Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Start kompu.

#137 Příspěvek od Viruskill »

Stolní komp má většinou 3,5" disky s 7200 otáčkami. Notebooky jen 2,5" disky s 5400 otáčkami. Čím rychlejší je hadr, tím rychlejší je práce kompem/notebookem.
Jsem zapojen do systému BOINC.

Avatar uživatele
Viruskill
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 938
Registrován: 23 Bře 2014 17:09
Místo/Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Start kompu.

#138 Příspěvek od Viruskill »

2,5" harddisk.
Přílohy
5400.png
5400.png (36.18 KiB) Zobrazeno 1757 x
Jsem zapojen do systému BOINC.

Avatar uživatele
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 120014
Registrován: 30 Říj 2003 13:42
Místo/Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Start kompu.

#139 Příspěvek od Rudy »

Viruskill napsal:Stolní komp má většinou 3,5" disky s 7200 otáčkami. Notebooky jen 2,5" disky s 5400 otáčkami. Čím rychlejší je hadr, tím rychlejší je práce kompem/notebookem.
Jistě, ale je to jedna z příčin.
Viruskill napsal:Na to jsem se ptal a nevědí.
Tím méně to vime my. :D
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Avatar uživatele
Viruskill
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 938
Registrován: 23 Bře 2014 17:09
Místo/Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Start kompu.

#140 Příspěvek od Viruskill »

Zdravím,

něco o SSD je tady - http://www.abclinuxu.cz/blog/Max_Devain ... sta-a-srab .

Pavel Šimon
Jsem zapojen do systému BOINC.

Odpovědět