RTF či WordPad

To, co se nehodí jinam..

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Zpráva
Autor
Avatar uživatele
Viruskill
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 938
Registrován: 23 Bře 2014 17:09
Místo/Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

RTF či WordPad

#1 Příspěvek od Viruskill »

Zdravím,

mám dotaz. Nevím si zatím rady. Nějak se mi to vypařilo. Jak to mám opravit? Kliknu na ploše pravé
tlačítko u myši a zvolím v kontextovém menu na NOVÝ dokument RFT či WordPad a nemám to tam.
Ve VirtualBoxu ano. Zasílám screenshot. Mám XP HOME 32 bit. Děkuji Vám za pomoc.

Pavel Šimon
Přílohy
Slepeno.png
Slepeno.png (9.57 KiB) Zobrazeno 2294 x

altrok
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7328
Registrován: 15 Lis 2012 22:26
Místo/Bydliště: Znojmo

Re: RTF či WordPad

#2 Příspěvek od altrok »

Hezky den,

http://www.askvg.com/how-to-add-remove- ... n-windows/
pokud je anglictina problem nebo je v navodu neco nepochopitelneho, dejte vedet a vysvetlime :)
Pokud je cokoliv nejasného, ihned se ptej.
V případě spokojenosti prosím podpořte forum.
Pro dotazy, které se nehodí na forum, je možné využít altrokzavináčforum.viry.cz
Máš-li chuť pomáhat návštěvníkům tohoto fora, přihlas se do naší školičky.

Avatar uživatele
Viruskill
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 938
Registrován: 23 Bře 2014 17:09
Místo/Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: RTF či WordPad

#3 Příspěvek od Viruskill »

Zdravím,

děkuji za odkaz. Anglicky trochu umím. Co nezvládnu, udělá kvalitní překladač či translator.

Pavel Šimon

Avatar uživatele
Viruskill
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 938
Registrován: 23 Bře 2014 17:09
Místo/Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: RTF či WordPad

#4 Příspěvek od Viruskill »

Zdravím,

tak jsem to vyřešil pomocí instalačního CD.

Pavel Šimon
Přílohy
Příslušenství.png
Příslušenství.png (189.64 KiB) Zobrazeno 2225 x

Avatar uživatele
Viruskill
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 938
Registrován: 23 Bře 2014 17:09
Místo/Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: RTF či WordPad

#5 Příspěvek od Viruskill »

Další screenshot.
Přílohy
Příslušenství 2.png
Příslušenství 2.png (16.34 KiB) Zobrazeno 2225 x

altrok
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7328
Registrován: 15 Lis 2012 22:26
Místo/Bydliště: Znojmo

Re: RTF či WordPad

#6 Příspěvek od altrok »

I takhle se to da vyresit. Za uzivatele, kteri budou resit podobny problem vam dekuju za sdileni reseni. Problem vyresen, vlakno zamykam :)
Pokud je cokoliv nejasného, ihned se ptej.
V případě spokojenosti prosím podpořte forum.
Pro dotazy, které se nehodí na forum, je možné využít altrokzavináčforum.viry.cz
Máš-li chuť pomáhat návštěvníkům tohoto fora, přihlas se do naší školičky.

Zamčeno