Zvuk a snímaní videa - hra

To, co se nehodí jinam..

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Avatar uživatele
Viruskill
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 938
Registrován: 23 Bře 2014 17:09
Místo/Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Zvuk a snímaní videa - hra

#16 Příspěvek od Viruskill »

Zasílám Notepad v ZIPu.
Přílohy
DxDiag.zip
(279.87 KiB) Staženo 147 x

Odpovědět