Správce Zařízení a PCI

To, co se nehodí jinam..

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Zpráva
Autor
Avatar uživatele
Viruskill
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 938
Registrován: 23 Bře 2014 17:09
Místo/Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Správce Zařízení a PCI

#1 Příspěvek od Viruskill »

Zdravím,

mám problém se Správcem Zařízení - screenshot zasílám. Ethernet nepoužívám. Na PCI mám použít
co? Desku mám GIGABYTE EP45-UD3LR. Děkuji.

Pavel Šimon
Přílohy
Správce Zařízení.png
Správce Zařízení.png (24.82 KiB) Zobrazeno 2196 x

Avatar uživatele
Viruskill
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 938
Registrován: 23 Bře 2014 17:09
Místo/Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Správce Zařízení a PCI

#2 Příspěvek od Viruskill »

Zdravím,

už jsem to vyřešil.

Pavel Šimon

Avatar uživatele
Viruskill
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 938
Registrován: 23 Bře 2014 17:09
Místo/Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Správce Zařízení a PCI

#3 Příspěvek od Viruskill »

Vyřešeno.
Přílohy
Správce Zařízení 2.png
Správce Zařízení 2.png (37.47 KiB) Zobrazeno 2193 x

Avatar uživatele
Viruskill
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 938
Registrován: 23 Bře 2014 17:09
Místo/Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Správce Zařízení a PCI

#4 Příspěvek od Viruskill »

Zdravím,

prosím, může se to uzavřít.

Pavel Šimon

Zamčeno