Sekání touchpadu

To, co se nehodí jinam..

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Dreizak
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 262
Registrován: 14 Črc 2012 19:05

Sekání touchpadu

#1 Příspěvek od Dreizak »

Dobrý den,
jsem tu znova. :D Zjistil jsem, že se mi trochu seká touchpad, ovladače touchpadu jsem přeinstaloval a bezvýsledně. Můžete mi poradit co dál? Díky.

Avatar uživatele
Roli
VIP
VIP
Příspěvky: 13399
Registrován: 26 Lis 2006 13:37
Místo/Bydliště: ČR

Re: Sekání touchpadu

#2 Příspěvek od Roli »

Zdravím, jak seká ?

Pokud myslíš ukazatele myši sniž jeho rychlost v nastavení.
| Rsit | Mbam | AVPTool | Cure It |

O víkendu odpočívám :all_coholic:

Odpovědět