Prosba o navrácení možnosti podpisu k příspěvkům

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Avatar uživatele
Polda18
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 192
Registrován: 21 Črc 2014 15:48
Místo/Bydliště: Česká republika - sever
Kontaktovat uživatele:

Prosba o navrácení možnosti podpisu k příspěvkům

#1 Příspěvek od Polda18 »

Zdravím. Nevím, kam napsat svou žádost, takže ji napíšu sem (jako přání) :)
Mohl bych, prosím, dostat zpátky možnost podpisu? Žádný odkaz si sem dávat nebudu, nebude zde ani obrázek, jen jediný citát.

Ten by byl následující:
„Až ti bude v životě nejhůř, otoč se ke slunci a všechny stíny padnou za tebe.“ - John Lennon

Avatar uživatele
cernohous13
VIP in memoriam
VIP in memoriam
Příspěvky: 8721
Registrován: 09 Pro 2006 06:19
Místo/Bydliště: Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosba o navrácení možnosti podpisu k příspěvkům

#2 Příspěvek od cernohous13 »

Ahoj, zkusil jsi vpravo nahoře "Uživatelský panel" -> Profil -> Podpis :?:
Doporučení:
V průběhu léčení prováděj nové instalace a odinstalace jen na můj pokyn.
Důkladně prostuduj a proveď celou operaci podle mé odpovědi.
V případě nejasností se zeptej - vysvětlím Obrázek

-------------------------------------------------------------------------------------------------
> Podpora fóra <

Avatar uživatele
Polda18
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 192
Registrován: 21 Črc 2014 15:48
Místo/Bydliště: Česká republika - sever
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosba o navrácení možnosti podpisu k příspěvkům

#3 Příspěvek od Polda18 »

Tato možnost mi v nabídce chybí. To bylo to první, co jsem zkoušel.

Avatar uživatele
cernohous13
VIP in memoriam
VIP in memoriam
Příspěvky: 8721
Registrován: 09 Pro 2006 06:19
Místo/Bydliště: Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosba o navrácení možnosti podpisu k příspěvkům

#4 Příspěvek od cernohous13 »

nemám admin. práva, zkus e-mail na rudy(zavináč)forum.viry.cz
on je schopen kontroly a nastavení :wink:
Doporučení:
V průběhu léčení prováděj nové instalace a odinstalace jen na můj pokyn.
Důkladně prostuduj a proveď celou operaci podle mé odpovědi.
V případě nejasností se zeptej - vysvětlím Obrázek

-------------------------------------------------------------------------------------------------
> Podpora fóra <

Avatar uživatele
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 120014
Registrován: 30 Říj 2003 13:42
Místo/Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosba o navrácení možnosti podpisu k příspěvkům

#5 Příspěvek od Rudy »

Kolega Vyosek vám možnost používat podpis vzal a vy dobře víte proč. K tomu, aby vám byl navrácen, musí žádost posoudit grémium moderátorů.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Avatar uživatele
Polda18
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 192
Registrován: 21 Črc 2014 15:48
Místo/Bydliště: Česká republika - sever
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosba o navrácení možnosti podpisu k příspěvkům

#6 Příspěvek od Polda18 »

Ano, vím. Právě proto jsem nechal delší dobu tuto žádost uležet a po zralé úvaze (protože mám moc rád, když můj příspěvek zdobí byť třeba jen maličkost) jsem se rozhodl příliš nepřehánět a raději sem dát něco neutrálního, což citát bez pochyby je. Nespěchá to, jen bych byl za navrácení této možnosti moc rád :) Pravidla už jsem si několikrát pročetl, takže vím, co smím a co ne :)

Avatar uživatele
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 120014
Registrován: 30 Říj 2003 13:42
Místo/Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosba o navrácení možnosti podpisu k příspěvkům

#7 Příspěvek od Rudy »

OK. Předložím vaši žádost grémiu moderátorů. O výsledku vás budu informovat.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Avatar uživatele
Polda18
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 192
Registrován: 21 Črc 2014 15:48
Místo/Bydliště: Česká republika - sever
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosba o navrácení možnosti podpisu k příspěvkům

#8 Příspěvek od Polda18 »

Děkuji :)

Avatar uživatele
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 120014
Registrován: 30 Říj 2003 13:42
Místo/Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosba o navrácení možnosti podpisu k příspěvkům

#9 Příspěvek od Rudy »

Zatím není zač!
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Avatar uživatele
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 120014
Registrován: 30 Říj 2003 13:42
Místo/Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosba o navrácení možnosti podpisu k příspěvkům

#10 Příspěvek od Rudy »

Gremium moderátorů schválilo navrácení opravnění používat podpis. Možnost jsem vám nasavil v uživatelském oprávnění. Pokud by něco nefungovalo, ozvěte se mi na mail.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Avatar uživatele
Polda18
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 192
Registrován: 21 Črc 2014 15:48
Místo/Bydliště: Česká republika - sever
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosba o navrácení možnosti podpisu k příspěvkům

#11 Příspěvek od Polda18 »

Mockrát děkuji :)
Až ti bude v životě nejhůř, otoč se ke slunci a všechny stíny padnou za tebe.“ - John Lennon

Avatar uživatele
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 120014
Registrován: 30 Říj 2003 13:42
Místo/Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosba o navrácení možnosti podpisu k příspěvkům

#12 Příspěvek od Rudy »

Nemáte zač. :)
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Odpovědět