Mám dotaz. Týká se tiskárny a morduji se s tím. Jde mi o wifi spojení. Nemohu ji spojit s PC. Mám podezření, že wi-fi v nové tiskárně nefunguje. Jak to mám zjistit? OS mám v kompu XP 32bit. Je na to nějaký program? Myslím na wi-fi, že to v tiskárně funguje. Mám dvě samé tiskárny CANON. Modem - router mi to neindikuje. Ta rozbitá také ne. Ta jedna mi fungovala do doby, než jsem ji rozbil. Tak jsem si pořídil tu samou novou a nejde mi to. Při pokusu o sken mi vyskočí hláška. Dávám ji sem. Jestli na
WIN neexistuje aplikace, tak jestli je něco na ANDROID do tabletu. Děkuji za poskytnuté rady.
TISKÁRNA, WI-FI a PROBLÉM
Moderátor: Moderátoři
- Viruskill
- Návštěvník

- Příspěvky: 938
- Registrován: 23 Bře 2014 17:09
- Místo/Bydliště: Liberec
- Kontaktovat uživatele:
TISKÁRNA, WI-FI a PROBLÉM
- Přílohy
-
- Hláška.png (20.17 KiB) Zobrazeno 1818 x
Re: TISKÁRNA, WI-FI a PROBLÉM
ahoj
pozeral si : http://www.canon.sk/support/consumer_pr ... ion_setup/ ?
pozeral si : http://www.canon.sk/support/consumer_pr ... ion_setup/ ?
FRST |ADWCleaner |MBAM |CCleaner |AVPTool
V prípade spokojnosti je možné podporiť fórum https://platba.viry.cz/payment/
V prípade spokojnosti je možné podporiť fórum https://platba.viry.cz/payment/
- Viruskill
- Návštěvník

- Příspěvky: 938
- Registrován: 23 Bře 2014 17:09
- Místo/Bydliště: Liberec
- Kontaktovat uživatele:
Re: TISKÁRNA, WI-FI a PROBLÉM
Už jsem to vyřešil. Vše jsem odinstaloval pomocí programu TU a registry ručně vyčistil od zbytků. Pak jsem restartoval a po restartu nainstaloval jen ovladače pro tiskárnu. Pak jsem se spojil bez problémů s přístupovým bodem. Děkuji za snahu pomoci. Můžete to uzavřít.
- Přílohy
-
- Tiskárna.png (139.11 KiB) Zobrazeno 1778 x
Re: TISKÁRNA, WI-FI a PROBLÉM
Za malo 
FRST |ADWCleaner |MBAM |CCleaner |AVPTool
V prípade spokojnosti je možné podporiť fórum https://platba.viry.cz/payment/
V prípade spokojnosti je možné podporiť fórum https://platba.viry.cz/payment/

Přispějete na provoz fóra?