OBNOVENÍ SYSTÉMU V XP A PROBLÉM

To, co se nehodí jinam..

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Avatar uživatele
Viruskill
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 938
Registrován: 23 Bře 2014 17:09
Místo/Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: OBNOVENÍ SYSTÉMU V XP A PROBLÉM

#16 Příspěvek od Viruskill »

Koukal jsem se na telku. IObit Uninstaller jsem vyhodil.

Avatar uživatele
Viruskill
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 938
Registrován: 23 Bře 2014 17:09
Místo/Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: OBNOVENÍ SYSTÉMU V XP A PROBLÉM

#17 Příspěvek od Viruskill »

Vše co pochází od IObit, je šmejd? Děkuji za vysvětlení.

Avatar uživatele
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 120014
Registrován: 30 Říj 2003 13:42
Místo/Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: OBNOVENÍ SYSTÉMU V XP A PROBLÉM

#18 Příspěvek od Rudy »

Především Advancsd System Care. Už jsem viděl po něm pár poškozených systémů. On totiž vidí problémy i tam, kde nejsou. O těch ostatních si nedělám nějaké zvláštní iluze, i když je nepoužívám.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Avatar uživatele
Viruskill
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 938
Registrován: 23 Bře 2014 17:09
Místo/Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: OBNOVENÍ SYSTÉMU V XP A PROBLÉM

#19 Příspěvek od Viruskill »

Tak vše od IObit vyhodím a registry ručně vyčistím. Děkuji.

Avatar uživatele
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 120014
Registrován: 30 Říj 2003 13:42
Místo/Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: OBNOVENÍ SYSTÉMU V XP A PROBLÉM

#20 Příspěvek od Rudy »

OK. Nemáte zač! :)
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Avatar uživatele
Viruskill
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 938
Registrován: 23 Bře 2014 17:09
Místo/Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: OBNOVENÍ SYSTÉMU V XP A PROBLÉM

#21 Příspěvek od Viruskill »

Mám problém. Vypnul jsem Body obnovení a nástroj Obnovení systému nemůžu spustit. Vyskakujou hlášky. Slepený screen sem dávám. Ta prodleva v komunikaci byla způsobena tím, že jsem se koukal na telku. Restartoval jsem komp a to nepomáhá. Jak na to mám jít? Děkuji za rady.
Přílohy
Slepeno.png
Slepeno.png (135.56 KiB) Zobrazeno 4975 x

Avatar uživatele
Viruskill
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 938
Registrován: 23 Bře 2014 17:09
Místo/Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: OBNOVENÍ SYSTÉMU V XP A PROBLÉM

#22 Příspěvek od Viruskill »

Dal jsem do SPUSTIT rstrui.exe a vyskočí hláška. Dávám sem dva screeny. Děkuji za poskytnuté rady.
Přílohy
Spustit.png
Spustit.png (11.85 KiB) Zobrazeno 4974 x

Avatar uživatele
Viruskill
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 938
Registrován: 23 Bře 2014 17:09
Místo/Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: OBNOVENÍ SYSTÉMU V XP A PROBLÉM

#23 Příspěvek od Viruskill »

Další screen.
Přílohy
Rstrui.png
Rstrui.png (37.39 KiB) Zobrazeno 4974 x

Avatar uživatele
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 120014
Registrován: 30 Říj 2003 13:42
Místo/Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: OBNOVENÍ SYSTÉMU V XP A PROBLÉM

#24 Příspěvek od Rudy »

Pravděpodobně jde ve vašem případě o systémovou chybu. Viz: http://www.dlldownloaden.com/jak-opravi ... strui-exe/ .
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Avatar uživatele
Viruskill
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 938
Registrován: 23 Bře 2014 17:09
Místo/Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: OBNOVENÍ SYSTÉMU V XP A PROBLÉM

#25 Příspěvek od Viruskill »

Vyměnil jsem ty dva EXE soubory v SYSTEM32 a restartoval komp. Nepomohlo to. Když na ikonu obnovení několikrát kliknu, tak se po několika kliknutí myší objeví ne jedno okno, ale dvě. Dávám sem dva screeny. Co mám dělat? Zatím si nevím rady. Mám to poprvé. Děkuji za poskytnuté rady.
Přílohy
1.png
1.png (38.09 KiB) Zobrazeno 4969 x

Avatar uživatele
Viruskill
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 938
Registrován: 23 Bře 2014 17:09
Místo/Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: OBNOVENÍ SYSTÉMU V XP A PROBLÉM

#26 Příspěvek od Viruskill »

Další screen.
Přílohy
2.png
2.png (97.75 KiB) Zobrazeno 4970 x

Avatar uživatele
Viruskill
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 938
Registrován: 23 Bře 2014 17:09
Místo/Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: OBNOVENÍ SYSTÉMU V XP A PROBLÉM

#27 Příspěvek od Viruskill »

Podíval jsem se do služeb. Nejde to spustit. Slepený screen sem dávám. Děkuji za poskytnuté rady.
Přílohy
Slepeno.png
Slepeno.png (125.04 KiB) Zobrazeno 4969 x

Avatar uživatele
Viruskill
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 938
Registrován: 23 Bře 2014 17:09
Místo/Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: OBNOVENÍ SYSTÉMU V XP A PROBLÉM

#28 Příspěvek od Viruskill »

Podíval jsem se do Prohlížeče. Slepený screen sem dávám.
Přílohy
Slepeno.png
Slepeno.png (192.3 KiB) Zobrazeno 4969 x

Avatar uživatele
Viruskill
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 938
Registrován: 23 Bře 2014 17:09
Místo/Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: OBNOVENÍ SYSTÉMU V XP A PROBLÉM

#29 Příspěvek od Viruskill »

Šel jsem do nouzového režimu a tam taky ten nástroj Obnovení systému nejde vyvolat.

Avatar uživatele
Viruskill
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 938
Registrován: 23 Bře 2014 17:09
Místo/Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: OBNOVENÍ SYSTÉMU V XP A PROBLÉM

#30 Příspěvek od Viruskill »

Vše od IObitu jsem vyhodil a registry ručně vyčistil.
Naposledy upravil(a) Viruskill dne 04 Ún 2016 02:28, celkem upraveno 1 x.

Zamčeno