Ptal jsem se, protoze je zableseny vic jak nase kocka. Kazdopadne nic, co bychom nezvladli
Na zadost zakladatele threadu
Kdyztak se ozvete.
Pokud je cokoliv nejasného, ihned se ptej.
V případě spokojenosti prosím
podpořte forum.
Pro dotazy, které se nehodí na forum, je možné využít
altrokzavináčforum.viry.cz
Máš-li chuť pomáhat návštěvníkům tohoto fora, přihlas se do naší
školičky.