Viete mi prosim nejak pomoct? Dakujem
Problem s win 7 bol ten ze sa neda nainstalovat kvoli tomu ze hdd je gpt format alebo nieco take
Moderátor: Moderátoři


No tak to sis zadělal na pěkný problém, fakt nechápu proč jsi HDD formátoval.toki napsal:Tak ten product key bude problem. Na notebooku nie je ziadne cislo, len nalepka win8.

On to není problém pokud máš instalční CD a klíč nebo onen zkrytý oddíl, takhle bych zkusil požádat jak jsem psal výrobce.toki napsal:Vzdy som formatoval hdd a nebol problem. Restore tam nie je. Takze si sam nepomozem?

No tak jej použij a při instalaci zvol Uživatelský způsob instalace a až dojdeš k výběru oddílu tak je smaž všechny a dokonči instalaci systému.toki napsal:Mam len cd win 7 x64 s klucom
