Neco mi krade pripojeni

To, co se nehodí jinam..

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Márty84
VIP
VIP
Příspěvky: 21685
Registrován: 05 Pro 2009 20:08
Místo/Bydliště: Ostrava

Re: Neco mi krade pripojeni

#16 Příspěvek od Márty84 »

Vyzkousejte, jestli to dela i v nouzovem rezimu s praci v siti.

A hodil by se konecne ten novy log z FRST.
Možnost podpořit naše fórum https://platba.viry.cz/payment/

GrambiczeQ
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 10
Registrován: 19 Srp 2015 08:50

Re: Neco mi krade pripojeni

#17 Příspěvek od GrambiczeQ »

Novy log jsem vam hodil hned po tom co jste si o nej rekl, na zacatku threadu je stary log a po vasi zadosti jsem udelal novy test a novy log jsem tez prihodil.
Pro jistotu udelam dalsi test a hodim sem log z frst potreti, pochybuju ze z toho neco vyctete.....


mimochodem projizdel jsem internet a mozna jsem nasel reseni sveho problemu >>>>>

http://adamralph.com/2014/01/24/continu ... ndows-8-1/

Márty84
VIP
VIP
Příspěvky: 21685
Registrován: 05 Pro 2009 20:08
Místo/Bydliště: Ostrava

Re: Neco mi krade pripojeni

#18 Příspěvek od Márty84 »

GrambiczeQ napsal:Novy log jsem vam hodil hned po tom co jste si o nej rekl, na zacatku threadu je stary log a po vasi zadosti jsem udelal novy test a novy log jsem tez prihodil.
No, pokud dobre vidim, jsou na zacatku logy s datem 19.8.

Pak jsem si rekl o nove, dal jste log z RSIT - ten je tedy s novy datem 21.8., ale logy z FRST nove nevidim. Tak nevim, kam jste je hazel :?:


Pokud jste to vyresil, je to samozrejme dobre ;-) Tak to jen docistime.




13.9. pro neaktivitu :lock: http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=12&t=123975
Možnost podpořit naše fórum https://platba.viry.cz/payment/

Zamčeno