Problém notebook ACMON a další...
Moderátor: Moderátoři
Pravidla fóra
Pokud chcete pomoc, vložte log z FRST [návod zde] nebo RSIT [návod zde]
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
!NOVINKA!
Nově lze využívat služby vzdálené pomoci, kdy se k vašemu počítači připojí odborník a bližší informace o problému si od vás získá telefonicky! Více na www.neslape.cz
Pokud chcete pomoc, vložte log z FRST [návod zde] nebo RSIT [návod zde]
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
!NOVINKA!
Nově lze využívat služby vzdálené pomoci, kdy se k vašemu počítači připojí odborník a bližší informace o problému si od vás získá telefonicky! Více na www.neslape.cz
Re: Problém notebook ACMON a další...
Disk by mel byt OK.
Zkuste zkontrolovat ve spravci zarizeni, jestli tam neni nejaky vykricnik, nebo otaznik. Pak zmente nastaveni tak jak v tomto navodu https://www.youtube.com/watch?v=NiAbYY9U998
Pak napiste, jestli se ta hlaska porad objevuje.
Zkuste zkontrolovat ve spravci zarizeni, jestli tam neni nejaky vykricnik, nebo otaznik. Pak zmente nastaveni tak jak v tomto navodu https://www.youtube.com/watch?v=NiAbYY9U998
Pak napiste, jestli se ta hlaska porad objevuje.
Možnost podpořit naše fórum https://platba.viry.cz/payment/
Re: Problém notebook ACMON a další...
Problém přetrvává, restart je vždy velmi dlouhý. 5-10 minut trvá než se modrá obrazovka objeví. Pak Pc problém několik dalších minut řeší a znovu se dalších 5-10 min zapíná.
Re: Problém notebook ACMON a další...
A je ve spravci zarizeni nejaky ten otaznik, nebo vykricnik?
Možnost podpořit naše fórum https://platba.viry.cz/payment/
Re: Problém notebook ACMON a další...
Ano pardon, zprávu jsem neodeslal, je jen otazník u
Další zařízení -> SMS Massage Access
Další zařízení -> SMS Massage Access
Re: Problém notebook ACMON a další...
Jelikoz pricinou muze byt vic veci http://www.reviversoft.com/cs/blog/2013 ... e-failure/ , pozadam kolegu, ktery se na tohle specializuje, aby na to kouknul. Tohle totiz nema s haveti nic spolecneho.
Muze to chvili trvat, nez se tu objevi.
Muze to chvili trvat, nez se tu objevi.
Možnost podpořit naše fórum https://platba.viry.cz/payment/
Re: Problém notebook ACMON a další...
Tak to nechte být, děkuji za snahu a ochotu, notebook by měl být ještě v záruce, zítra ho odnesu do servisu.
Re: Problém notebook ACMON a další...
OK, pokud je v zaruce...
Necham to zatim otevrene. Treba kolega dorazi driv, nez to odnesete, a zjisti, ze je to jen nejaka prkotina
Necham to zatim otevrene. Treba kolega dorazi driv, nez to odnesete, a zjisti, ze je to jen nejaka prkotina
Možnost podpořit naše fórum https://platba.viry.cz/payment/
Re: Problém notebook ACMON a další...
Upni prosím ještě další minidumpy + export protokolu Systém z prohlížeče událostí, ve formátu EVTX.
Pokud jste s naší pomocí spokojeni, můžete nás podpořit. Informace zde
Re: Problém notebook ACMON a další...
Zdravím,
notebook jsem před pár dny předal prodávajícímu. Problém je prý v SSD disku, tak nejspíš koupím nový s větší kapacitou pro celý pc.
Mějte se a díky
Jirka
notebook jsem před pár dny předal prodávajícímu. Problém je prý v SSD disku, tak nejspíš koupím nový s větší kapacitou pro celý pc.
Mějte se a díky
Jirka
Re: Problém notebook ACMON a další...
Diky za info
Drzim palce, at vse bezi jak ma
Mejte se a treba zase nekdy, snad jen u bezne preventivky s dobrym koncem

Drzim palce, at vse bezi jak ma
Mejte se a treba zase nekdy, snad jen u bezne preventivky s dobrym koncem
Možnost podpořit naše fórum https://platba.viry.cz/payment/



Přispějete na provoz fóra?