Modrá Obrazovka
Moderátor: Moderátoři
Pravidla fóra
Pokud chcete pomoc, vložte log z FRST [návod zde] nebo RSIT [návod zde]
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
!NOVINKA!
Nově lze využívat služby vzdálené pomoci, kdy se k vašemu počítači připojí odborník a bližší informace o problému si od vás získá telefonicky! Více na www.neslape.cz
Pokud chcete pomoc, vložte log z FRST [návod zde] nebo RSIT [návod zde]
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
!NOVINKA!
Nově lze využívat služby vzdálené pomoci, kdy se k vašemu počítači připojí odborník a bližší informace o problému si od vás získá telefonicky! Více na www.neslape.cz
-
predatorx21
- Návštěvník

- Příspěvky: 114
- Registrován: 03 Črv 2015 13:49
Re: Modrá Obrazovka
Už se funkce nezpouští a procesor krásně jede na vytížení 0-5% jako dříve a zatím se ani neobjevila už modrá obrazovka. Moc děkuji za pomoc 
Re: Modrá Obrazovka
To jsem rad.
Nemate zac!
PC tedy dva tri dny testujte a pak dejte vedet. Pokud vse pobezi jak ma, uzavrem to
Nemate zac!
PC tedy dva tri dny testujte a pak dejte vedet. Pokud vse pobezi jak ma, uzavrem to
Možnost podpořit naše fórum https://platba.viry.cz/payment/
-
predatorx21
- Návštěvník

- Příspěvky: 114
- Registrován: 03 Črv 2015 13:49
Re: Modrá Obrazovka
No takže bohužel před pár minutami opět vyskočila modrá obrazovka. zde posílám minidump
- Přílohy
-
- minidump.rar
- (29.74 KiB) Staženo 65 x
Re: Modrá Obrazovka
OK, napisu kolegovi, ktery se na toto specializuje.
Možnost podpořit naše fórum https://platba.viry.cz/payment/
Re: Modrá Obrazovka
Vypadá to buď na problém v grafickém ovladači nebo problém s VGA. Zkus předchozí verzi ovladače.
Potřeboval bych ale více minidumpů. Také můžeš v Prohlížeči událostí uložit všechny události z protokolu Systém do EVTX souboru a ten upnout.
Potřeboval bych ale více minidumpů. Také můžeš v Prohlížeči událostí uložit všechny události z protokolu Systém do EVTX souboru a ten upnout.
Pokud jste s naší pomocí spokojeni, můžete nás podpořit. Informace zde
-
predatorx21
- Návštěvník

- Příspěvky: 114
- Registrován: 03 Črv 2015 13:49
Re: Modrá Obrazovka
dneska opět modrá smrt,pc mi vůbec aspoň půl hodiny nechtělo nastartovat.
- Přílohy
-
- minidump 2.rar
- (31.23 KiB) Staženo 66 x
Re: Modrá Obrazovka
Vytáhni jeden z těch dvou paměťových modulů, co tam máš.
Pokud to spadne, prohoď je. Nakonec to vypadá na vadu paměti.
Pokud to spadne, prohoď je. Nakonec to vypadá na vadu paměti.
Pokud jste s naší pomocí spokojeni, můžete nás podpořit. Informace zde
Re: Modrá Obrazovka
18.7. pro neaktivitu
http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=12&t=123975
Možnost podpořit naše fórum https://platba.viry.cz/payment/


Přispějete na provoz fóra?