S windows update toho moc nenadelam. To byste musel kontaktovat technickou podporu microsoftu. Cili z me strany je to vse, pc je cistypolaanek napsal:Ještě něco je třeba, nebo mohu považovat za hotové?
Nemate zac!
Mejte se a treba zase nekdy
Moderátor: Moderátoři
S windows update toho moc nenadelam. To byste musel kontaktovat technickou podporu microsoftu. Cili z me strany je to vse, pc je cistypolaanek napsal:Ještě něco je třeba, nebo mohu považovat za hotové?