jsem naprosto zoufalá z ADS BY info neb AD OPTIONS
Moderátor: Moderátoři
Pravidla fóra
Pokud chcete pomoc, vložte log z FRST [návod zde] nebo RSIT [návod zde]
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
!NOVINKA!
Nově lze využívat služby vzdálené pomoci, kdy se k vašemu počítači připojí odborník a bližší informace o problému si od vás získá telefonicky! Více na www.neslape.cz
Pokud chcete pomoc, vložte log z FRST [návod zde] nebo RSIT [návod zde]
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
!NOVINKA!
Nově lze využívat služby vzdálené pomoci, kdy se k vašemu počítači připojí odborník a bližší informace o problému si od vás získá telefonicky! Více na www.neslape.cz
Re: jsem naprosto zoufalá z ADS BY info neb AD OPTIONS
Fajn. Zkuste nyni opet nainstalovat Mozillu a vyzkouset ji.
Možnost podpořit naše fórum https://platba.viry.cz/payment/
-
simplyfine
- Návštěvník

- Příspěvky: 52
- Registrován: 06 Dub 2015 10:31
Re: jsem naprosto zoufalá z ADS BY info neb AD OPTIONS
mám to ještě komentovat víc? tak jo HOODNĚ DOBRÝ
Re: jsem naprosto zoufalá z ADS BY info neb AD OPTIONS
Možnost podpořit naše fórum https://platba.viry.cz/payment/
-
simplyfine
- Návštěvník

- Příspěvky: 52
- Registrován: 06 Dub 2015 10:31
Re: jsem naprosto zoufalá z ADS BY info neb AD OPTIONS
Tak to vypada, ze jsme vyhrali
Pouzijte znovu DelFix, uklidi po pouzitych programech.
Doporucuji vymazat vsechny body obnovy a pak vytvorit novy.
No a pokud i pak pojede vse jak ma, mame hotovo
Pouzijte znovu DelFix, uklidi po pouzitych programech.
Doporucuji vymazat vsechny body obnovy a pak vytvorit novy.
No a pokud i pak pojede vse jak ma, mame hotovo
Možnost podpořit naše fórum https://platba.viry.cz/payment/
-
simplyfine
- Návštěvník

- Příspěvky: 52
- Registrován: 06 Dub 2015 10:31
Re: jsem naprosto zoufalá z ADS BY info neb AD OPTIONS
Delfix něco vyčistil, ale mám také odinstalovat vše co zbylo po různých čištěních apod?
ccleaner, defraggler, delfix, adwcleaner, frst a pár logů, které se tu válí?
ccleaner, defraggler, delfix, adwcleaner, frst a pár logů, které se tu válí?
Re: jsem naprosto zoufalá z ADS BY info neb AD OPTIONS
CCleaner a Defraggler bych nechal (samozrejme je to jen doporuceni, muzete je i odinstalovat). Obcas je dobre oba programky pouzit. ADWCleaner spustte a kliknete na Uninstall. Zbytek veci muzete odinstalovat/smazat 
Možnost podpořit naše fórum https://platba.viry.cz/payment/
-
simplyfine
- Návštěvník

- Příspěvky: 52
- Registrován: 06 Dub 2015 10:31
Re: jsem naprosto zoufalá z ADS BY info neb AD OPTIONS
tak body obnovení smazány, vytvořen nový.
díky moc a občas se sem zase podívám, doufám, že už jen preventivně
díky moc a občas se sem zase podívám, doufám, že už jen preventivně
Re: jsem naprosto zoufalá z ADS BY info neb AD OPTIONS
Vyborne, sikulka
Prijdte, budem tady
Nemate zac, rado se stalo!
Mejte se krasne a treba zase nekdy

Prijdte, budem tady
Nemate zac, rado se stalo!
Mejte se krasne a treba zase nekdy
Možnost podpořit naše fórum https://platba.viry.cz/payment/

Přispějete na provoz fóra?