Sice jsem nedávno win 7 reinstaloval, ale jen tak se zeptám pro případ, až to budu potřebovat. Jak reinstaluju win7? Instal CD ani recovery oddíl nemám.
Dík,
MiranDAA.
Moderátor: Moderátoři

Skus mi nejako logicky odpovedat.MiranDAA napsal:Zdravim![]()
Sice jsem nedávno win 7 reinstaloval, ale jen tak se zeptám pro případ, až to budu potřebovat. Jak reinstaluju win7? Instal CD ani recovery oddíl nemám.
Dík,
MiranDAA.


Ty si robis z nas len srandu, ze?MiranDAA napsal:Jaké číslo?


