Průzkumník Windows, program GFxUI a nebo Explorer
Moderátor: Moderátoři
Re: Průzkumník Windows, program GFxUI a nebo Explorer
no, to bylo ono.. a tak co teď? dá se s tím něco dělat?
- Rudy
- Site Admin

- Příspěvky: 120014
- Registrován: 30 Říj 2003 13:42
- Místo/Bydliště: Plzeň
- Kontaktovat uživatele:
Re: Průzkumník Windows, program GFxUI a nebo Explorer
Opravit systém z instal. média: http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=46&t=106339 .
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.
Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.
Navštivte:
e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz
Varování: Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!
Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.
Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.
Navštivte:

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz
Varování: Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!
Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.
Re: Průzkumník Windows, program GFxUI a nebo Explorer
Windows 7 Ultimate x64....Program GFxUI přestal pracovat....Start-Ovládací panely-Programy-Zapnout nebo vypnout funkce systému Windows-Zkontrolovat položku Microsoft NET.Framework jestli je označená plně...........mě to pomohlo.To bylo jako první co jsem zkontroloval před tím,než jsem začal něco někde reinstalovat,nebo něco někam instalovat 
Re: Průzkumník Windows, program GFxUI a nebo Explorer
Zdravimo.maier napsal:Windows 7 Ultimate x64....Program GFxUI přestal pracovat....Start-Ovládací panely-Programy-Zapnout nebo vypnout funkce systému Windows-Zkontrolovat položku Microsoft NET.Framework jestli je označená plně...........mě to pomohlo.To bylo jako první co jsem zkontroloval před tím,než jsem začal něco někde reinstalovat,nebo něco někam instalovat![]()
Ja myslim, ze za ten rok a pul uz to uzivatel vyresil
Možnost podpořit naše fórum https://platba.viry.cz/payment/


Přispějete na provoz fóra?