Tady je rychlost správce, který je ode mě cca 300 metrů.Právě to je ono obnovu jsem předtím mazal
Máme připojení i na wifi a router jsem taky zkoušel odpojit a jet napevno a taky to samé
Moderátor: Moderátoři
Sice nevidim jak, ale chapu, ze to tedy jede blbe i v tom nouzaku prohlizece.zdenek21 napsal:Takto by to mělo běžet klasicky.