Dobrý den,
dostal jse mi do ruky notebook rok výroby 2009 na spodní straně je štítek ale je tak zašlí že z něho nejde přečíst product key. Zkoušel jsem různé prográmky na zobrazení hesel ale pro win mi to nic neukazuje. Neumí mi prosím někdo poradit?
Děkuji
Licenční kód win
Moderátor: Moderátoři
Re: Licenční kód win
FRST |ADWCleaner |MBAM |CCleaner |AVPTool
V prípade spokojnosti je možné podporiť fórum https://platba.viry.cz/payment/
V prípade spokojnosti je možné podporiť fórum https://platba.viry.cz/payment/
Re: Licenční kód win
Re: Licenční kód win
za malo 
FRST |ADWCleaner |MBAM |CCleaner |AVPTool
V prípade spokojnosti je možné podporiť fórum https://platba.viry.cz/payment/
V prípade spokojnosti je možné podporiť fórum https://platba.viry.cz/payment/


Přispějete na provoz fóra?