zapojim sa do tejto bohumilej temyAglar napsal:On ten RSIT po spuštění zahlásil nějakou chybu, .. Tak už mi to přišlo, ale když o tom člověk ví, tak se nenachytá.
- tak vloz log FRST- verim, ze sa nachytas niekde inde
Moderátor: Moderátoři
zapojim sa do tejto bohumilej temyAglar napsal:On ten RSIT po spuštění zahlásil nějakou chybu, .. Tak už mi to přišlo, ale když o tom člověk ví, tak se nenachytá.