Wiv xp Licence

To, co se nehodí jinam..

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Avatar uživatele
PredyP
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 1264
Registrován: 24 Kvě 2007 21:52
Místo/Bydliště: Východ Čech

Wiv xp Licence

#1 Příspěvek od PredyP »

Dobrý den,
kamarád mi přinesl notebbok že ho chce přeinstalovat což by nebyl problém ale když jsem notebook otočl že si opíšu klíč tak je štítek k nepřečtení. Je možné ten klíč získat nejak jinak?

Děkuji

Avatar uživatele
PredyP
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 1264
Registrován: 24 Kvě 2007 21:52
Místo/Bydliště: Východ Čech

Re: Wiv xp Licence

#2 Příspěvek od PredyP »

Strejda googl mi to našel :)

Odpovědět