Napiš prosím konfiguraci tvého PC a název hry, kterou chceš zaznamenávat.
FRAPS obecně dosti vytěžuje systém.
Pro záznamy z náročnějších her/ záznam na pomalejších strojích jsou ideální buďto interní karty pro zachytávání videa jako je AVerMedia Live Gamer HD nebo externí nahrávací zařízení typu AVerMedia Live Gamer Portable USB.
Můžeš zkusit:
1) záznam nějaké méně náročné hry
2) snížit detaily rozlišení nahrávaného záznamu
2) ukládat na jiný disk než na kterém je hra a soft pro záznam instalován
4) zkus alternativní program DXTORY nebo GameCam (podle některých jsou oproti FRAPSu méně náročné na Hw prostředky...)
Problém s nahráváním
Moderátor: Moderátoři
Re: Problém s nahráváním
A jaké máš nastavené parametry záznamu ?
Zkus snížit rozlišení pořizovaného záznamu a je-li to možné, tak ukládat záznam na jiný fyzický disk.
Zkus snížit rozlišení pořizovaného záznamu a je-li to možné, tak ukládat záznam na jiný fyzický disk.

Přispějete na provoz fóra?