Prosím o kontrolu - sekání, pomalý systém, reklamy
Moderátor: Moderátoři
Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Re: Prosím o kontrolu - sekání, pomalý systém, reklamy
A v nouzovem rezimu to jde?
Možnost podpořit naše fórum https://platba.viry.cz/payment/
-
BeryCB
- Vzorný návštěvník

- Příspěvky: 78
- Registrován: 01 Lis 2006 12:52
- Místo/Bydliště: CB-CZ
- Kontaktovat uživatele:
Re: Prosím o kontrolu - sekání, pomalý systém, reklamy
Ano i v nouzovém režimu to padá. I když spustim jako správce. I jsem zkoušel odinstalovat a znovu nainstalovat a nic 
Re: Prosím o kontrolu - sekání, pomalý systém, reklamy
Nejspis si ty programy s necim v pc nesedli. To se obcas stane. Defragmentovat muzete zkusit treba s http://www.stahuj.centrum.cz/utility_a_ ... oo-defrag/
Jinak je na tom pc jak? Je to v poradku a muzem tema uzavrit?
Jinak je na tom pc jak? Je to v poradku a muzem tema uzavrit?
Možnost podpořit naše fórum https://platba.viry.cz/payment/
-
BeryCB
- Vzorný návštěvník

- Příspěvky: 78
- Registrován: 01 Lis 2006 12:52
- Místo/Bydliště: CB-CZ
- Kontaktovat uživatele:
Re: Prosím o kontrolu - sekání, pomalý systém, reklamy
Pocitac je jiz OK. Dekuji za pomoc, muzeme uzamknout
Re: Prosím o kontrolu - sekání, pomalý systém, reklamy
Nemate zac 
Mejte se a treba zase nekdy

Mejte se a treba zase nekdy
Možnost podpořit naše fórum https://platba.viry.cz/payment/

Přispějete na provoz fóra?