Mozilla firefox vyskakovani Msg
Moderátor: Moderátoři
Pravidla fóra
Pokud chcete pomoc, vložte log z FRST [návod zde] nebo RSIT [návod zde]
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
!NOVINKA!
Nově lze využívat služby vzdálené pomoci, kdy se k vašemu počítači připojí odborník a bližší informace o problému si od vás získá telefonicky! Více na www.neslape.cz
Pokud chcete pomoc, vložte log z FRST [návod zde] nebo RSIT [návod zde]
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
!NOVINKA!
Nově lze využívat služby vzdálené pomoci, kdy se k vašemu počítači připojí odborník a bližší informace o problému si od vás získá telefonicky! Více na www.neslape.cz
Re: Mozilla firefox vyskakovani Msg
Kazdopadne aspon predtim kdyz byl problem s okny Msg aktualni tak mam pocit ze to vyskakovalo i pri nouzovem rezimu OS s pripojenim k siti... (zkousel jsem to v nouzovem pod adminem projet antivirem)
Re: Mozilla firefox vyskakovani Msg
Jsou lepsi, dokonce i zadara. Ma horsi detekci, kdyz najde, miva casteji problem s odstranenim. Je fakt, ze ty nejnovejsi verze uz nemam odzkousene osobne, ale stejne...endwin napsal:Proc nemate radi AVG?
ADWCleaner a CCleaner.endwin napsal:Jo a doporucil by jste nejake programy idealne asi v portable verzi pro obcasne projeti pc bez nutnosti odborne konzultace? (cisteni systemu)
Co bylo predtim neni az tak dulezite. Dulezite je, jak je to tedendwin napsal:Kazdopadne aspon predtim kdyz byl problem s okny Msg aktualni tak mam pocit ze to vyskakovalo i pri nouzovem rezimu OS s pripojenim k siti...
Možnost podpořit naše fórum https://platba.viry.cz/payment/
Re: Mozilla firefox vyskakovani Msg
Co se tyce AVG tak ho v rodine pouzivame dlohodobe a teda problem s nim nemame... (dlouhodobe tim myslim skoro od doby vzniku)
Tak s tema App se seznamim a stahnu.
dekuji za doporuceni.
No problem byl pravdepodobne uspesne odstranen protoze zatim furt okna nevyskakujou.
Tak s tema App se seznamim a stahnu.
No problem byl pravdepodobne uspesne odstranen protoze zatim furt okna nevyskakujou.
Re: Mozilla firefox vyskakovani Msg
Ja si to kdysi myslel taky, nez jsem vyzkousel neco jineho. Pak uz jsem ten rozdil videlendwin napsal:Co se tyce AVG tak ho v rodine pouzivame dlohodobe a teda problem s nim nemame... (dlouhodobe tim myslim skoro od doby vzniku)
Oba uz znate. ADWClenaer jste pouzil sam, no a CCleaner jsme pouzili na konciendwin napsal:Tak s tema App se seznamim a stahnu.dekuji za doporuceni.
Stale nic? Cili muzem tema uzavrit?endwin napsal:No problem byl pravdepodobne uspesne odstranen protoze zatim furt okna nevyskakujou.![]()
Možnost podpořit naše fórum https://platba.viry.cz/payment/
Re: Mozilla firefox vyskakovani Msg
Ano, rekl bych ze tema muzeme uzavrit.
Mockrat dekuji.
Mockrat dekuji.
Re: Mozilla firefox vyskakovani Msg
Dobra 
Nemate zac
Mejte se a treba zase nekdy

Nemate zac
Mejte se a treba zase nekdy
Možnost podpořit naše fórum https://platba.viry.cz/payment/


Přispějete na provoz fóra?