Vir v PC se vrátil

Máte problém s virem? Vložte sem log z FRST nebo RSIT.

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Pokud chcete pomoc, vložte log z FRST [návod zde] nebo RSIT [návod zde]

Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.

!NOVINKA!
Nově lze využívat služby vzdálené pomoci, kdy se k vašemu počítači připojí odborník a bližší informace o problému si od vás získá telefonicky! Více na www.neslape.cz
Zpráva
Autor
Márty84
VIP
VIP
Příspěvky: 21685
Registrován: 05 Pro 2009 20:08
Místo/Bydliště: Ostrava

Re: Vir v PC se vrátil

#31 Příspěvek od Márty84 »

:!: Vsechny tyto programy - vcetne pripadne instalace - spoustejte jako spravce (kliknete na ne pravym mysidlem a zvolte - Spustit jako spravce)

:arrow: Prejmenujte ComboFix na Uninstall a spustte ho. CF by se mel odinstalovat.

:arrow:
vyosek napsal: :arrow: T-Cleaner http://tharifas.sweb.cz/T-Cleaner.exe
  • Stahnete a spustte
  • Pro potvrzeni volby mackejte A, Enter
  • Po pouziti utilitu smazte
  • Antiviry mohou utilitu chybne oznacit jako vir - jedna se o falesny poplach - takze v pohode stahnete (pripadne vypnete pri stahovani antivir)
:arrow: Stahnete OTC http://oldtimer.geekstogo.com/OTC.exe , ulozte a spustte.
Kliknete na napis CleanUp a pote OK - Po uklidu dojde k restartu pc.

:arrow: Stahnete TFC http://oldtimer.geekstogo.com/TFC.exe , ulozte a spustte
Kliknete na START a pote OK - Po uklidu dojde k restartu pc.
Po pouziti muzete programek smazat

:arrow: Stahnete Ccleaner http://www.piriform.com/ccleaner/download/slim a spustte.
Pri instalaci pozor na toolbar (ci jine doplnky), jestli vam nabidne jeho instalaci, tak zruste zatrzitko.
Po spusteni se ocitnete ve funkci Cistic. Vlevo je spousta zatrzitek. Pozor dejte hlavne na kos, pokud nechate zatrzene, vzdy ho vysype.
Dale, podle toho jak je nastaven, smaze vsechna hesla ulozena na netu!!! Takze jestli mate nastavene, at si pocitac hesla pamatuje (coz neni pro bezpecnost dobre), budete je muset pak napsat znova rucne (napr mail, facebook, ruzna fora atd.)
Kliknete na Analyzovat a az dokonci analyzu, kliknete na Spustit Cleaner.
Potom kliknete vlevo na funkci Registry
Kliknete na Hledej problemy, kdyz najde, kliknete na Opravit problemy. Nabidne Vam zalohu, tu udelejte a ulozte ji tak, at ji v pripade potreby najdete.
Funkce Nastroje umoznuje odinstalovani programu. Je dukladnejsi nez samotny windows!

:arrow: Defragmentujte disk(y)
Stahnete program Defraggler http://www.stahuj.centrum.cz/utility_a_ ... efraggler/
Pri instalaci opet pozor na toolbar
Po nainstalovani program spustte a kliknete na Analyzovat, po analyze kliknete na Defragmentovat a programek odvede svou praci.




:arrow: Pak napiste, jak je na tom pc.
Možnost podpořit naše fórum https://platba.viry.cz/payment/

Pheliox
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 85
Registrován: 06 Srp 2012 11:28

Re: Vir v PC se vrátil

#32 Příspěvek od Pheliox »

Ordinální číslo se od posledně neukázalo, nicméně pořád nemůžu otevřít ovládací panel možnosti internetu, čím to?

Pamatuju si, že s tim bingem byly problémy už v minulosti, nevíte, zda je ten vir definitivně pryč?

Márty84
VIP
VIP
Příspěvky: 21685
Registrován: 05 Pro 2009 20:08
Místo/Bydliště: Ostrava

Re: Vir v PC se vrátil

#33 Příspěvek od Márty84 »

Pheliox napsal:pořád nemůžu otevřít ovládací panel možnosti internetu
Kde a jak ho otvirate? A co to dela? Napise nejakou hlasku, nebo zadna reakce....

Pheliox napsal:Pamatuju si, že s tim bingem byly problémy už v minulosti
Bing neni havet.

Pheliox napsal:nevíte, zda je ten vir definitivně pryč?
Zadny vir jsem nevidel, ani predtim, ani ted.
Možnost podpořit naše fórum https://platba.viry.cz/payment/

Pheliox
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 85
Registrován: 06 Srp 2012 11:28

Re: Vir v PC se vrátil

#34 Příspěvek od Pheliox »

Otevírám ho normálně přes ovládací panely, nebo ho najdu a kliknu na něj. Nenapíše se nic, absolutně žádná reakce.
Může to být tím, že jsem zastavil internet explorer?

Pheliox
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 85
Registrován: 06 Srp 2012 11:28

Re: Vir v PC se vrátil

#35 Příspěvek od Pheliox »

tak nic, vše při starém, windows opět nenašel ordinální číslo 459.

Márty84
VIP
VIP
Příspěvky: 21685
Registrován: 05 Pro 2009 20:08
Místo/Bydliště: Ostrava

Re: Vir v PC se vrátil

#36 Příspěvek od Márty84 »

Havet tam neni. Kontaktujte technickou podporu microsoftu. Meli by vedet pricinu, nebo aspon napovedet, kde hledat problem.



14.6. pro neaktivitu :lock: http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=12&t=123975
Možnost podpořit naše fórum https://platba.viry.cz/payment/

Zamčeno