Nevím jestli se jedná o virus

Máte problém s virem? Vložte sem log z FRST nebo RSIT.

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Pokud chcete pomoc, vložte log z FRST [návod zde] nebo RSIT [návod zde]

Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.

!NOVINKA!
Nově lze využívat služby vzdálené pomoci, kdy se k vašemu počítači připojí odborník a bližší informace o problému si od vás získá telefonicky! Více na www.neslape.cz
Zamčeno
Zpráva
Autor
Raysme
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 4
Registrován: 06 Kvě 2014 19:16

Nevím jestli se jedná o virus

#1 Příspěvek od Raysme »

Ahoj :)
chtěla bych vás poprosit, jestli někdo nevíte co s tím..(foto) :o Chci na stránku Facebook, Youtube, Google a píše mi to tohle.. Když jsem klikla na Instal, tak tam nic nebylo a když na Remind me later, tak se mi něco stáhlo a Antivirus mi to blokl.. Už to trvá měsíc a štve mě to...Něco podobného mi to dělá u všech stránek, píše mi to (foto)... Mám strach, že by se v mém počítači vyskytoval virus... Nemůže to být něco s Wifi? Wifi mi poslední dobou občas nejede na tabletu a mobilu a vypíná se.. Ale ostatním v rodině ty stránky (FB, atd.) jdou :?:
Snad mi někdo pomůžete :( Internet potřebuji teď hlavně ke studiu :(
Před týdnem mi jel 2 týdny v pohodě, ale zase se to vrátilo...
Obrázek

Márty84
VIP
VIP
Příspěvky: 21685
Registrován: 05 Pro 2009 20:08
Místo/Bydliště: Ostrava

Re: Nevím jestli se jedná o virus

#2 Příspěvek od Márty84 »

Zdravim :)

Nejprve dejte log z RSIT http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=13&t=130786
Možnost podpořit naše fórum https://platba.viry.cz/payment/

Avatar uživatele
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 120014
Registrován: 30 Říj 2003 13:42
Místo/Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Nevím jestli se jedná o virus

#3 Příspěvek od Rudy »

Zdravím!
Zkuste tento postup: http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=13&t=130786 .
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Márty84
VIP
VIP
Příspěvky: 21685
Registrován: 05 Pro 2009 20:08
Místo/Bydliště: Ostrava

Re: Nevím jestli se jedná o virus

#4 Příspěvek od Márty84 »

Koukam, ze jsme se tu sesli ve stejnou dobu :D Tak si muzete vybrat, kdo se vas ujme :lol:
Možnost podpořit naše fórum https://platba.viry.cz/payment/

Raysme
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 4
Registrován: 06 Kvě 2014 19:16

Re: Nevím jestli se jedná o virus

#5 Příspěvek od Raysme »

Márty84 napsal:Zdravim :)

Nejprve dejte log z RSIT http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=13&t=130786
No já už to stáhla, ale vůbec se v tom nevyznám :D Ale moc Vám oběma děkuji :)

Márty84
VIP
VIP
Příspěvky: 21685
Registrován: 05 Pro 2009 20:08
Místo/Bydliště: Ostrava

Re: Nevím jestli se jedná o virus

#6 Příspěvek od Márty84 »

To zvladnete :) Ja vam verim :thumbsup: A kdyby nebylo neco jasne, klidne se zeptejte :wink:



31.5. pro neaktivitu :lock: http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=12&t=123975
Možnost podpořit naše fórum https://platba.viry.cz/payment/

Zamčeno