MSE by mel byt v Program Files. (C:\Program Files\Microsoft Security Client)
Webku vam asi nezapnu. Proste ji pripojte a uvidite, co se bude dit
Co se videi tyka. Dela to ve vsech prohlizecich? Dela to u vsech videi, nebo jen nekterych? Videa a pisnicky na disku jedou bez potizi? Jak dlouho problem trva?


Přispějete na provoz fóra?