Bluetooth

To, co se nehodí jinam..

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Zpráva
Autor
Avatar uživatele
matastol
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 459
Registrován: 09 Bře 2008 10:32
Místo/Bydliště: ČR

Bluetooth

#1 Příspěvek od matastol »

Zdravim.
Potřeboval by jsem poradit ohledně bluetooth, mám notebook acer TravelMate P253-M (Win8 x64) a přestalo mi fungovat bluetooth. Když jsem se pokusil přeinstalovat ovladač bluetooth s CD tak vyskočí tahle hláška a nic se neděje. Obrázek
Na stránkách acer jsem žádný ovladač bluetooth nenašel poradí mi někdo co s tím? Děkuji.

sapis
5. stupeň - BAN
Příspěvky: 29
Registrován: 25 Bře 2014 18:35
Místo/Bydliště: Strakonice
Kontaktovat uživatele:

Re: Bluetooth

#2 Příspěvek od sapis »


Avatar uživatele
matastol
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 459
Registrován: 09 Bře 2008 10:32
Místo/Bydliště: ČR

Re: Bluetooth

#3 Příspěvek od matastol »

Tohle je v podstatě to samé co mám na tom CD, při instalaci je to stejné. Ono by asi chtělo nějak odinstalovat ten starý ovladač a pak zkusit nainstalovat znovu. Ale pořád nemůžu přijít na to jak odinstalovat ten starý. :o

Márty84
VIP
VIP
Příspěvky: 21685
Registrován: 05 Pro 2009 20:08
Místo/Bydliště: Ostrava

Re: Bluetooth

#4 Příspěvek od Márty84 »

Zdravim :)
matastol napsal:Ale pořád nemůžu přijít na to jak odinstalovat ten starý. :o
Spustte Spravce zarizeni. V nem najdete bluetooth (mozna jich bude vic, tak musite vybrat ten, ktery chcete preinstalovat). Dvojklikem na prislusny radek vyskoci okno. Kliknete na zalozku Ovladac a tam pak bude i moznost odinstalovat ovladac.
Možnost podpořit naše fórum https://platba.viry.cz/payment/

Avatar uživatele
matastol
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 459
Registrován: 09 Bře 2008 10:32
Místo/Bydliště: ČR

Re: Bluetooth

#5 Příspěvek od matastol »

05 dub 2014, 09:59
Aha dík, ale teď ještě co z toho odinstalovat? Ještě popíšu problém bluetooth normalně zapnu dole v liště u hodin se objeví ikona bluetooth. Ale když chci něco poslat např. z telefonu tak mi to napíše že se odeslání nezdařilo! Když to chci udělat opačně z PC do telefonu tak se vůbec neobjeví v kontextovém menu možnost odeslat přes bluetooth!

Obrázek


5 dub 2014, 10:03
Ted jsem to ještě jednou zkoušel a už mi ho ani telefon nenajde (žádné zařízení bluetooth není k dispozici)


05 dub 2014, 13:05
Tak už jsem se pohnul trochu dopředu, ale ... Přeinstaloval jsem ovladač v kontextovém menu už se zobrazuje nabídka bluetooth vše se zdálo byt OK. jenže PC mi pořád nemůže nají zařízení (telefon) hledá, hledá a pak na mě vyblafne tohle:

Obrázek

Poradil by mi někdo co s tím ? Děkuji.
Naposledy upravil(a) vyosek dne 05 Dub 2014 12:07, celkem upraveno 2 x.
Důvod: Prispevky slouceny

Avatar uživatele
matastol
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 459
Registrován: 09 Bře 2008 10:32
Místo/Bydliště: ČR

Re: Bluetooth

#6 Příspěvek od matastol »

Tak konečně vyřešeno stáhl jsem ovladače bluetooth přímo ze stránek Atheros (http://www.atheros.cz/atheros-wireless- ... 9&system=8) a ne od aceru. Navíc na stránkách od acer ovladač pro můj notebook ani není (http://images.megaupload.cz/Ashampoo_Sn ... s_001_.jpg) Znovu jsem to přeinstaloval a už funguje vše jak má. Tak kdyby měl někdo stejný problém vyzkoušejte. :)

Márty84
VIP
VIP
Příspěvky: 21685
Registrován: 05 Pro 2009 20:08
Místo/Bydliště: Ostrava

Re: Bluetooth

#7 Příspěvek od Márty84 »

Koukam, ze nez jsem se dostal k pc, vyresil jste si to sam :thumbsup: :) A je fajn, ze jste se podelil i s uspesnym postupem :wink:

Myslim, ze tedy muzem tema uzavrit, je to tak?
Možnost podpořit naše fórum https://platba.viry.cz/payment/

Avatar uživatele
matastol
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 459
Registrován: 09 Bře 2008 10:32
Místo/Bydliště: ČR

Re: Bluetooth

#8 Příspěvek od matastol »

Ano můžete uzavřít :)

Márty84
VIP
VIP
Příspěvky: 21685
Registrován: 05 Pro 2009 20:08
Místo/Bydliště: Ostrava

Re: Bluetooth

#9 Příspěvek od Márty84 »

:bye: :closed:
Možnost podpořit naše fórum https://platba.viry.cz/payment/

Zamčeno