Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Nezobrazuje se indikátor hlasitosti IBM T60

To, co se nehodí jinam..

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
cigarkow201
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 2
Registrován: 09 bře 2014 11:10

Nezobrazuje se indikátor hlasitosti IBM T60

#1 Příspěvek od cigarkow201 »

Nezobrazuje se indikátor hlasitosti na displeji ani nevim jestli to drive delalo dostal jsem ho nefunkcni Lenovo T60 rozbehal jsem do dal jsem mu zpet podle stitku XP profesional vse snad chodi jak ma ale pri mackani tlacitek hlasitosti na klavesnici se na displeji nezobrazi stav hlasitosti u jineho typu jsem to videl ze to dela myslim ze by to mel delat i tenhle zkousel jsem nejake ovladace i tady na foru co bylo psano a nechodi me to vedel by nekdo typ co stim zkusit? na co se zamerit tak? dekuji za radu.

Uživatelský avatar
Pavuk29
VIP in memoriam
VIP in memoriam
Příspěvky: 6953
Registrován: 31 říj 2003 08:26
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: Nezobrazuje se indikátor hlasitosti IBM T60

#2 Příspěvek od Pavuk29 »

Skus trosku zrozumitelnejsie pisat, dat taky dlhy popis do jednej vety, a este k tomu bez ciarok, je riadny, nezrozumitelny gulas.
Ak si len myslis, ze by to mal robit, neznamena, ze to aj robit musi a ze to aj robit bude. Vacsina notebookov, co som kedy mal, pri stlacani tlacidiel len menila hlasitost, a neukazovala NIC.
Pokial ti v Spravcovi zariadeni neukazuje nic zle nainstalovane (ovladace), tak je to normalny stav.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
:!: PLS NEPISTE MI SZ, NA ICQ A MAILY S OTAZKAMI, PISTE DO FORA :!: :spam:
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
V pripadne akutnych problemov s chodom fora, :207: pripadne s inymi uzivatelmi, :whip: kontaktujte ma na ICQ alebo mailom :31: na pavuk29 zavinac forum.viry.cz. Byvam pri pocitaci casto aj ked nie som online na fore.
http://www.icq.com/people/267560078/
:183: hotline: http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=12&t=116821
:!: pravidla fora: http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=12&t=5601

cigarkow201
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 2
Registrován: 09 bře 2014 11:10

Re: Nezobrazuje se indikátor hlasitosti IBM T60

#3 Příspěvek od cigarkow201 »

ci zarizeni neni zadny problem. Nic mene znamej ma take IBM ale jiny typ trosku je i vetsi ale jinak uplne stejny a ten to zobrazuje. Tak nevim jestli vubec tenhle T60 to ma zobrazovat take to bych se rad dovedel jestli ho nekdo nema jestli tam nemam neco spatne treba jem mohl dat jiny ovladac a nemusi to ukazovat treba ne? Doufam ze je to trochu srozumitelne ted.

Odpovědět