V tomto fóru se řeší problematika modré smrti - BSOD
Moderátor: Moderátoři
Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte
Pravidlo o zamykání témat . Děkujeme za pochopení.
SkankxD
Návštěvník
Příspěvky: 24 Registrován: 02 Ún 2014 12:54
#1
Příspěvek
od SkankxD » 17 Ún 2014 14:54
Dobrý den
Dnes po zapnutí PC mi zase naskočila modrá smrt. Nedávno jsem to tu řešil ale chyběl mi minidump soubor a nic moc jsem nedořešil
Prosím o radu co stím
Přílohy
dump.rar
(68 Bytů) Staženo 150 x
MiliNess
Přítel fóra
Příspěvky: 4144 Registrován: 15 Říj 2009 18:15
Místo/Bydliště: Cheb
#2
Příspěvek
od MiliNess » 17 Ún 2014 15:47
Rád bych ti pomohl, bohužel archiv dump.rar je prázdný. Budeš to muset zkusit znovu.
Pokud jste s naší pomocí spokojeni, můžete nás podpořit. Informace zde
SkankxD
Návštěvník
Příspěvky: 24 Registrován: 02 Ún 2014 12:54
#3
Příspěvek
od SkankxD » 17 Ún 2014 15:54
Nejak se smazal musel jsem ho znovu zkopírovat
Přílohy
dump.rar
(27.38 KiB) Staženo 140 x
MiliNess
Přítel fóra
Příspěvky: 4144 Registrován: 15 Říj 2009 18:15
Místo/Bydliště: Cheb
#4
Příspěvek
od MiliNess » 17 Ún 2014 20:31
Rada je prostá, nainstaluj SP1. Dojde k update grafického subsystému a velmi pravděpodobně budeš mít klid.
Pokud jste s naší pomocí spokojeni, můžete nás podpořit. Informace zde
SkankxD
Návštěvník
Příspěvky: 24 Registrován: 02 Ún 2014 12:54
#5
Příspěvek
od SkankxD » 21 Ún 2014 06:46
Děkuji za pomoc, zatím je vše OKI
MiliNess
Přítel fóra
Příspěvky: 4144 Registrován: 15 Říj 2009 18:15
Místo/Bydliště: Cheb
#6
Příspěvek
od MiliNess » 21 Ún 2014 16:52
NZ
Pokud jste s naší pomocí spokojeni, můžete nás podpořit. Informace zde