Rozlíšenie

To, co se nehodí jinam..

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Zpráva
Autor
Avatar uživatele
To3@s
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 194
Registrován: 08 Dub 2010 10:56

Rozlíšenie

#1 Příspěvek od To3@s »

Zdravím,
chcel by som sa popýtať, či existuje nejaký fígeľ na to, aby som mohol zmeniť rozlíšenie pracovnej plochy bez použitia monitora.
Problém je v tom, že systém (XP) má nastavené väčšie rozlíšenie, než je max rozlíšenie monitora.
Vďaka.

Avatar uživatele
JaRon
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15893
Registrován: 29 Bře 2005 13:39
Místo/Bydliště: BB-SK

Re: Rozlíšenie

#2 Příspěvek od JaRon »

ahoj,
ked mackas pri starte Win F5 alebo F8 dostanes sa k vyberu modov
vyber mod VGA
FRST |ADWCleaner |MBAM |CCleaner |AVPTool

V prípade spokojnosti je možné podporiť fórum
https://platba.viry.cz/payment/

Avatar uživatele
To3@s
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 194
Registrován: 08 Dub 2010 10:56

Re: Rozlíšenie

#3 Příspěvek od To3@s »

Dík, šlo to.

Avatar uživatele
JaRon
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15893
Registrován: 29 Bře 2005 13:39
Místo/Bydliště: BB-SK

Re: Rozlíšenie

#4 Příspěvek od JaRon »

za malo :thumbsup:
FRST |ADWCleaner |MBAM |CCleaner |AVPTool

V prípade spokojnosti je možné podporiť fórum
https://platba.viry.cz/payment/

Zamčeno