
Na nete som našiel niečo ohľadom grafiky, k tej som inštaloval včera ovládač
Vopred vďaka za rady
Moderátor: Moderátoři




Ano je to možné, je lepší stahovat ovladače přímo od výrobce hardware (grafiky).PATWIST napsal:............ je možné že som inštaloval zlý ovládač?