Zatím těžko říct, problém se neprojevoval vždy. Navíc jsme dneska byli mimo, takže žena na NTB nepracovala.
Dám vědět zítra, zatím díky.
NOD skoro pořád zabírá 50% CPU
Moderátor: Moderátoři
Pravidla fóra
Pokud chcete pomoc, vložte log z FRST [návod zde] nebo RSIT [návod zde]
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
!NOVINKA!
Nově lze využívat služby vzdálené pomoci, kdy se k vašemu počítači připojí odborník a bližší informace o problému si od vás získá telefonicky! Více na www.neslape.cz
Pokud chcete pomoc, vložte log z FRST [návod zde] nebo RSIT [návod zde]
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
!NOVINKA!
Nově lze využívat služby vzdálené pomoci, kdy se k vašemu počítači připojí odborník a bližší informace o problému si od vás získá telefonicky! Více na www.neslape.cz
Re: NOD skoro pořád zabírá 50% CPU
Žádné problémy se doteď neobjevily, takže to považuju za úspěch.
Ještě jednou díky.
Můžu začít uklízet?
Ještě jednou díky.
Můžu začít uklízet?
Re: NOD skoro pořád zabírá 50% CPU
Tak jeste uklidime
Odinstalujte Combofix
T-Cleaner http://vyosek.ic.cz/pro_usery/T-Cleaner.exe
OTC http://oldtimer.geekstogo.com/OTC.exe
TFC http://oldtimer.geekstogo.com/TFC.exe
Stahnete Ccleaner http://forum.viry.cz/viewtopic.php?t=7478
Panel čistič
A pokud nejsou problemy ci dotazy, je to z me strany vse 
- Prejmenujte ComboFix na Uninstall
- Spustte jej
- Tohle smaze Combofix a jeho slozky
- Stahnete a spustte
- Pro potvrzeni volby mackejte A, Enter
- Po pouziti utilitu smazte
- Antiviry touhou utilitu chybne oznacit jako vir - jedna se o falesny poplach - takze v pohode stahnete (pripadne vypnete pri stahovani antivir)
- Stahnete a spustte
- Kliknete na CleanUp a potvrdte YES
- Program uklidi a restartuje PC
- Stahnete a spustte
- Kliknete na Start a potvrdte OK
- Program uklidi a restartuje pc
- Po pouziti utilitu smazte
Panel čistič
- Vse nechte jak je, jen dejte Analyzovat a pote Spustit CCleaner
- dejte Hledej problémy
- nasledne Opravit problémy - zalohu registru doporucuji udelat, opravte vsechny problemy
- postup opakujte dokud nebude bez problemu - vetsinou cca 3x
- Zde muzete odinstalovat nepotrebne programy
Re: NOD skoro pořád zabírá 50% CPU
Ještě jednou díky a posílám nějakou tu korunu.
Kdybyste potřebovali zajistit nějakej finanční produkt (povinný ručení, hypo, stavebka...) stačí říct
Kdybyste potřebovali zajistit nějakej finanční produkt (povinný ručení, hypo, stavebka...) stačí říct
Re: NOD skoro pořád zabírá 50% CPU
Nemate zac, rad jsem pomohl
Zase nekdy 
Za podporu fora jmenem celeho tymu dekuji
A na zaklade Pravidla o zamykani temat

Za podporu fora jmenem celeho tymu dekuji
A na zaklade Pravidla o zamykani temat



Přispějete na provoz fóra?