Ahoj,chtěl bych vás požádat o pomoc.
Koupil jsem si před nedávnem počítač a dodatečně přidával čtečku paměť. karet a interní kartu usb3.
Od té doby se objevuje při vypínání modrá smrt.
Reinstaloval jsem OS .. všechny ovladače .. dost dlouho to bylo v pohodě,ale po dvou dnech opět.
Windows update ještě stále stahoval aktualizace.
Moc vás prosím o pomoc.
Nevím,co vše budete potřebovat pro nějakou indícii,ale budu se snažit vše rychle dodat.
Používám win7 64bit.
Děkuji ..
Modrá smrt při vypínání (restartování)
Moderátor: Moderátoři
Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Re: Modrá smrt při vypínání (restartování)
.. screen
- Přílohy
-
- IMG_8689.JPG (87.48 KiB) Zobrazeno 2153 x
Re: Modrá smrt při vypínání (restartování)
Odinstaluj tuto utilitu od Gigabyte, v ovladači applecharger.sys mají chybu.
Pokud jste s naší pomocí spokojeni, můžete nás podpořit. Informace zde
Re: Modrá smrt při vypínání (restartování)
.. zkusím .. děkuji 
Re: Modrá smrt při vypínání (restartování)
NZ
Pokud jste s naší pomocí spokojeni, můžete nás podpořit. Informace zde
Re: Modrá smrt při vypínání (restartování)
Trefa do černého .. kdybych nebyl ňouma nechalo se to dohledat na googlu .. přesto moc děkuji 
Re: Modrá smrt při vypínání (restartování)
Nemáš zač.
Pokud jste s naší pomocí spokojeni, můžete nás podpořit. Informace zde


Přispějete na provoz fóra?